Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy szűz férfinek maximum...

Egy szűz férfinek maximum hány éves korig van esélye arra, hogy minden előítélet és elutasítás nélkül próbálkozhasson párkapcsolatot létesíteni?

Figyelt kérdés

Ahogy észrevettem, társadalmilag egy bizonyos kor felett már szóba se állnak egy szűz férfivel mert az már fogyatékosnak számít, nem törődve azzal, hogy talán soha nem lesz képes egy normális párkapcsolatra.


Természetesen az alkalmi kapcsolatok minden tekintetben ki vannak zárva, mert az csak súlyosbítja a helyzetet...


2015. márc. 4. 09:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy ez csak egyedi eset de volt barátnőmnek megmozgatta a fantáziáját hogy ő nekem az első.

22 éves voltam akkor.

Nyilván nem úgy kezdtem hogy "Szia xy vagyok és szűz" de egy idő után szóba jött hogy hány barátnőm volt, hány csajjal voltam.

2015. márc. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
0-99 éves korig
2015. márc. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%

Ha tényleg csak a szüzességed miatt gondolod azt hogy nem vagy "méltó" egy párkapcsolatra akkor szerintem fizess valakinek -tudjuk kinek- hogy lefeküdhess vele.

Vagy,2. opció ne add fel keresgélj és előbb utóbb találsz egy olyan lányt/nőt akit nem fog zavarni hogy még szűz vagy és szívesen beavat téged a szex világába.

2015. márc. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%

Ez olyan mint az állásinterjú... attól függ, hogy tálalod, hogy adod "el" magad.

Volt 20 év fölötti (2 is!) barátom, akiknek én voltam az első kapcsolatuk.


Ők alapjáraton teljesen normális férfiak voltak, meg nem mondtam volna, hogy én vagyok az első nő az életükben. Nagyon lazák voltak és nagyon normálisak.

Persze néztem mint Rozi a moziban, hogy én leszek az első a nő az életükben, de megismertem őket, beléjük szerettem, nekem ők kellettek.

2015. márc. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%

18-ig elveszteni normális;

20-ig: konzervatív, várt az alkalomra;

22-ig: tartózkodó, félénkebb típus, introvertált;

25-ig: karrierista vagy nagyon aszociális

25+: teljesen alkalmatlan egy kapcsolatra.

Legalábbis nagyjából ezeket a határokat érzékelem. Bár én 28 vagyok, és pusztán annyi a bűnöm, hogy rémesen ocsmány vagyok és alacsony.

2015. márc. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Noydra ***** válasza:
62%
5: Elég félrevezető egy lista.
2015. márc. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#5!!!

Szerintem csak a 25+nak loveja nincs.

2015. márc. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
35%

Pedig nem olyan hülyeség a lista, kb valami ilyesmi állt össze az én fejemben is, én is 25 évre tenném a határt, ami fölött már eléggé grízes a helyzet.

Legalábbis ha addig nem jött össze, akkor már kb nem is fog.

2015. márc. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ne valld be az első alkalommal utána meg már nem vagy szűz. MAx nem leszel először ügyes, de ha felkészült vagy az sem lehet baj. Ráadásul az első szex egy új párnál akkor is döcögős ha már megdöntöttél 100 nőt előtte.

Tudod, minden nőnek saját igényei vannak.

2015. márc. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát, nekem barátom 27 volt mikor összejöttünk és előttem nem volt barátnője. Pedig teljesen normális, aranyos, helyes srác. Csak középiskolában reménytelenül szerelmes volt a legjobb csajba, aki pofára ejtette, egyetem elején emiatt nem ismerkedett, utána meg már lehetősége nem volt, meg aztán már nem is érdekelte annyira. Aztán mi megismerkedtünk, magabiztos volt, lehengerlő és levett a lábamról. Én meg az államat kerestem mikor az első éjszaka után bevallotta, hogy hát.. igazából én vagyok az első, de úgy minden téren. A legszebb, hogy egyáltalán nem tűnt fel. Sőt, nagyon tetszett, hogy óvatosan bánik velem, lágyan olyan igazán szerelmesen. A fű de tapasztalt fiúk már célirányosak, néha durvák és tele vannak berögződésekkel, amit a többi csajtól tanultak, hát kösz, de ez nem kell. Nem egy robot vagyok, hogy ha megnyomnak egy ponton meg kicsit dörzsölnek az milyen jó nekem, mert sok más csajnál bejön, vagy legalábbis előadták, hogy milyen jó. Gonosz dolog, de így legalább a barátom csak engem ismer, az én rezdüléseimet és nem hasonlíthat össze más nőkkel, hogy bezzeg ex. Hanem így több év után ösztönösen tudja, hogy ha valahol megérint vagy megcsókol azzal örömet okoz. A kezdeti csiszolódás is emiatt sokkal gyorsabb volt, mint egy tapasztalt sráccal. (előtte két barátom volt, egy első mindketten szüzek vagyunk és egy tapasztalt)
2015. márc. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!