Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy szűz férfinek maximum...

Egy szűz férfinek maximum hány éves korig van esélye arra, hogy minden előítélet és elutasítás nélkül próbálkozhasson párkapcsolatot létesíteni?

Figyelt kérdés

Ahogy észrevettem, társadalmilag egy bizonyos kor felett már szóba se állnak egy szűz férfivel mert az már fogyatékosnak számít, nem törődve azzal, hogy talán soha nem lesz képes egy normális párkapcsolatra.


Természetesen az alkalmi kapcsolatok minden tekintetben ki vannak zárva, mert az csak súlyosbítja a helyzetet...


2015. márc. 4. 09:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

"(előtte két barátom

volt, egy első mindketten szüzek vagyunk

és egy tapasztalt)"


Akkor nem csodálom, hogy hanyat estél egy Szűz Józskától:)

Majd jön valaki és felnyitja a szemed! ;)

2015. márc. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

ha 18 éves korig nem veszetetted el én a hejedben elgondolkodnák egy papiskolán, vagy nővé operáláson

de komolyan baromi gáz

2015. márc. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Legroszabb esetbe hazdusz, hogy már dugtál, én is így vesztettem el, igazából amúgy mindenki mást hisz de ez a román k istent nem érdekli.
2015. ápr. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!