Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most költözött a szomszédba...

Most költözött a szomszédba egy új család, és nagyon tetszik a lány. Szerintem én is neki. Nem kéne bepróbálkoznom nála?

Figyelt kérdés

Szinte biztosnak mondható, hogy még sok-sok évig szomszédok leszünk, két egymás melletti ház. Tetszik a személyisége, bár még olyan nagyon nem ismerem. Attól félek, hogy mi fog történni, ha valami nem jól sül el köztünk. Akkor elég kellemetlen lesz egymás mellett lakni. Talán jobb lenne, ha inkább közömbös maradok vele?

22/F



2015. márc. 5. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Még az sem biztos, hogy összejöttök (hiszen nem is ismered, mi van, ha egy kiállhatatlan hisztis idióta?), de te már a szakítás utáni helyzeten gondolkodsz? Kicsit előreszaladtál :D


Miért lenne kínos egymás mellett lakni később? Még csak egymáshoz sem kell szólnotok többé...

2015. márc. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért nem hiszem, hogy olyan ciki lenne egymás mellett lakni. Ha nem jön össze, továbbra is köszöntök egymásnak mikor találkoztok, és ennyi. Ha viszont összejön, akkor tök jó hogy ilyen közel van. Emiatt ne hagyj ki egy lehetőséget, ha tetszetek egymásnak.
2015. márc. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hajrá....

Nehogy már ilyen miattmegfutamodj !

Értem a gondodat, de légy felnőtt(esebb)!

Dönts el, hogy igenis meg fogod oldani intelligensen, ha tényleg különmennétek!

2015. jún. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!