Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez a viselkedés mit takar?

Ez a viselkedés mit takar?

Figyelt kérdés

FIGYELEM!

Óvodás kérdés!


Ha egy fiú, aki csendesebb, szokott engem nézni, meg ha beteg vagyok, a haverja mondja neki, hogy nézd, visszajött, és ha velem van csoportmunkában azt, hogy nézd velem van, az mit jelent?

Néha érzem hogy néz, és már volt olyan, hogy megbámultam, de nem számítottam arra, hogy pont ő is, és 4mpig néztünk egymás szemébe... De. Ha osztályszinten megyünk, ő próbál nem a közelemben lenni. Már volt olyan, hogy rajtakaptam, ahogy a lépcső legtetejéről néz le rám..

Olyan is volt, hogy álltunk az osztállyal a terem előtt, erre én megnéztem pár fiút, mire ő odament mellém, és beleállt a fiúk és köztem lévő helyre, szemkontaktust teremtve... Majd majdnem megszólalt, de mégsem.

Autista? Lehet...


Rosszmájú kommenteket nem kérek! Köszönöm! 14L


2015. márc. 7. 22:54
 1/1 anonim ***** válasza:

tetszel neki de fél:D

én is félek és próbáltam ilyet tenni csak nem biztos hogy a lány észrevett :D

14/F

2015. márc. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!