Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » [Meleg] Most ez a viselkedés...

[Meleg] Most ez a viselkedés mi osztálytársam érhetetlen?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy padtársam nagyon bejön meg minden, már egyszer tisztáztuk egymásközt hogy hetero nem akar semmit. Oke tudomásul vettem, teljesen barátként kezelem.... erre ő egy hónapra rá órákon fogdossa magát tudja hogy nagyon izgat a dolog, aztán a lábával basztat van hogy a combját átrakja a pad alatt az enyémre stb, folyamatosan piszkál emelett->(lökdös, szúrkál csípdes mit tudom én mi) Másodszor is felhoztam neki a témát akkor is azt mondta hogy nem meleg, (van azóta barátnője is) oké megint felfogtam kb 1 hónapig nagyon jóba voltunk, két legjobb barát.... Aztán most már megint kezdi ezeker a dolgokat... Volt hogy már elültem, aztán folyamatosan bámul meg ha van alkalma akkor beszólogat csak hogy fiyeljek rá. Na ez most mi?

2015. febr. 10. 13:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kapd le... ha kamuzik, megjátsza magát, akkor abban a helyzetben, ez úgyse fog működni, hanem őszintén fog reagálni (mert nem is fog tudni mást tenni)... Ha elég merész vagy, ezzel megtudhatod az igazat.
2015. febr. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Van barátnője. Innentől kezdve felejtős.
2015. febr. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy van barátnője, lehet bi, és ha még most is folytatja ezeket a "molesztálásokat" akkor ott valami probléma van... Talán csak azért van barátnője, hogy "legyen valaki" és nem is igazán komoly a dolog...
2015. febr. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. elég bonyolult ez így mert a barátságot semmikép sem szeretném elveszíteni
2015. febr. 10. 14:09
 5/12 anonim ***** válasza:
#3: úgy értettem, hogy ha van barátnője, akkor gerinces ember nem fog belerondítani a kapcsolatába.
2015. febr. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Mond meg neki hogy ha hetero, akkor fejezze be mert, ez beindít téged és el visz téged a hév. Ha folytatja, akkor egyszer amikor kettesben vagytok közeledj felé, hogy érezze hogy rá mozdultál.
2015. febr. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez az érdekes benne hogy a suliban közeledik felém meg minden. De ha ketten vagyunk (kolisok vagyunk) ritkán szokott előfordulni de akkor teljesen tartózkodó én meg csak nem fogok rámászni ha egyszer azt mondta hogy hetero. Volt hogy közeledtem felé koliba is de nem komoly szinten de kihátrált aztán hagytam. Szóval nagyon szar helyzet, beszéltem már vele az egészről de továbbra csak azt mondta hogy hetero..aztán akkor mi nt mondtam abbahagyta de kb 3 hét/ 1 Honap múlva kezdődik a kétértelműsége.
2015. febr. 11. 20:53
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki, vagy csak kíváncsi hogy milyen pasival. De fél ezt bevallani magának is! Ha legközelebb csinál ilyeneket te is közeledj felé, akár csak puszild meg a nyakát vagy ilyesmi, és meglátod hogy reagál. Vagy ha buliba vagytok oldottabb a hangulat akkor próbálkozz :)
2015. febr. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
mi lett a sráccal? kiderült róla, hogy meleg?
2015. febr. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem... Semmi fejlemény ugyanúgy megy az egész
2015. márc. 4. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!