Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van még valami lehetőség így...

Van még valami lehetőség így szalagavató után?

Figyelt kérdés

Együtt táncoltam egy fiúval szalagavatón,én kértem meg mert már a suliban látásból is nagyon szimpatikus volt és volt valami a nézésében:)) Ő is végzős. Először úgy nem tetszett annyira de aztán nagyon megkedveltem az őszinteségét...... Szóval olyan nagy dolgok nem történtek de mégis fontos lett számomra.

Január óta nem beszéltünk.Csak köszönünk és ennyi... Pedig én szívesen beszélnék vele...

Vártam,hogy majd szalagavatón a sima táncnál felkér de lehet ez manapság már nem szokás,csak én vagyok ilyen maradi.


Mit tegyek? Vagy felejtsem el??

18L



2015. márc. 9. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
LOL, Mintha az én táncpartnerem írta volna ki a kérdést :DD
2015. márc. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbálj sokszor összefutni vele, rámosolyogni, megkérdezni, hogy van. Később más témában is megszólítani. Találj ki ürügyeket.
2015. márc. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
NINCS AMÚGY SEMMI ESÉLYEM NÁLA?ha eddig nem közeledett ezután se fog??SOS
2015. márc. 9. 20:21
 4/6 anonim válasza:
Amikor még a táncpróbák mentek beszélgettetek? Volt valami közelebbi kapcsolatotok vagy csak neked lett egyre szimpibb? Ha akkor közelebb kerültetek egymáshoz simán lehet, hogy ő is csak fél, hogy most, amikor már nincs ilyen egyértelmű közös elfoglaltságotok, nem is érdekel téged. Nem tudhatod, hogy mi játszódik le az agyában. De ettől függetlenül, hacsak nem kínálkozik egy jó alkalom, így hónapokkal később már elég nehéz "felmelegíteni" a dolgot.
2015. márc. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Pedig én nem szeretném,hogy csak köszönőviszony maradjon köztünk!! :(
2015. márc. 13. 13:29
 6/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk meg is kéne tudnia, hogy mit akarsz. Mondhatnál valami olyasmit, hogy "fogunk még beszélni, vagy mindenképpen táncpróba kell ahhoz?"

Elég gondja van utolsó évben annak akinek élete is van. A leírtakból nem tudom megállapítani, hogy mi vele a baj. Ha visszahúzódó, akkor megpróbálhatnál abból valamennyit megtudni és segíteni neki túljutni azon. Lehat, hogy csak egyféleképpen szeret beszélni és veled hajlandó is úgy, esetleg magától nem jött rá, hogy tetszel neki (mint jobbik eset). Nem tudom, hogy te mennyire viszonoztad a mondanivalóját.

2015. márc. 15. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!