Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Helyes reakció ez hosszú...

Helyes reakció ez hosszú szerelem után?

Figyelt kérdés

Nagyon hosszú ideig tartott, a baj, hogy sosem volt esély a kapcsolatra. Volt, hogy láttam esélyt rá, de nem rég kiderült, hogy beképzeltem, mert a lánynál sosem volt esélyem, barátként tekint rám. Így, hogy el tudjam felejteni, elutasító vagyok vele, épp csak köszönök neki, nem kezdek vele beszélgetni, ha közelemben van úgy viselkedek, mintha ott sem lenne, teljesen figyelmen kívül hagyom. Nekem így a legjobb, bár minden nap találkozunk és ez a legnagyobb elszigetelődés, amit tehetek, viszont félek, hogy ezzel megbántom. Persze ezt nem akarom, viszont így is rendszeresen gondolkodok öngyilkosságon, annyira hiányzik és ezért nem akarok barátja lenni, mert kb az a bizonyos lekváros üveg effekt lenne.


Mit tegyek, hogy nekem is jó legyen és őt se bántsam meg?

Lányok, ti mit gondolnátok, ha egy fiú ívy kezdene viselkedni veletek?


17-20 év közötti lányok véleménye érdekelne főleg, de mindenkiére kíváncsi vagyok


2015. márc. 10. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy csak barátként tekint rád?

Egyébként biztos furcsállnám. Bár képzeld én is ezt csináltam csak fordított esetben: van egy fiú aki tetszik, de valószínűleg én neki nem, s megelégeltem, bunkó voltam vele, próbáltam észre se venni, s akkor ő is ezt tette.

2015. ápr. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Egy olyan bnője mondta, aki szinte a testvére, nagyon régi és nagyon jó barátok.

Én is hasonló reakciót vártam ettől a lánytól, mint te a fiútól. Arra számítottam, hogy ő is bunkó lesz és elutasító, erre meg kedvesebb és közvetlenebb lett, mint idáig. Hát nem tudom...lépjek egy Lego-ra, ha értem...

2015. ápr. 14. 22:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, esetleg, mi lenne, ha őszintén beszélnél vele?
2015. ápr. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem lenne értelme, voltak megjegyzései, milyen pasi kell neki és rájöttem, hogy bármennyire gondoltam különlegesnek és másnak, mint a többi lány, neki is fontos a pénz, a kocsi és ítélkezik többek közt rólam is anélkül, hogy néhány állításának lenne alapja. Jó, hogy kiismertem, kár, hogy csak most. Annyira csalódás volt nekem ez, hogy barátnőt se akarok már, mert tudom, hogy a többi is ezekre figyelne, mint ő.
2015. ápr. 14. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!