Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan kerulhetnek hozza...

Hogyan kerulhetnek hozza kozel? 15L

Figyelt kérdés

Elore is bocsi az ekezetek hianyaert.


Fel eve elkoltozott a varosbol,ahol lakom,az az ember akibe 2 even at voltam szerelmes.Eddig csakis platoi szerelmekben volt reszem.O volt a harmadik ilyen az eletemben, es egyben az eddigi belolem legerosebb erzelmeket kivalto szemely is.

Miutan elkoltozott honapokig szenvedtem,sirtam minden nap,mindezt ugy,hogy csak a barataim tudtak rola,mindenki elott titkolnom kellett.A lenyeg ebbol az, hogy tenyleg sok keseruseggel jart az elmult fel ev nelkule.

Kb egy honapja viszont meglattam egy fiut a suliban.Latasbol mar ismerem jo ideje,de sosem ereztem iranta semmit.Egyszeruen egyszer rapillantottam es konkretan belezugtam.

Utanajartam melyik osztalyba jar pontosan,megtudtam,hogy csak egy evvel idosebb nalam,hogy szingli,stb...

Kis ido utan elmondtam a barataimnak is,kezdtem remenykedni,hatha lesz valami.

De utana elegge rossz lett minden.

Ket nagyon szep lany az osztalyombol szinten beleszerettett.

Ok nem azok a fajtak akik a barati korukben szepen elabradoznak a kiszemeltjukrol,hanem mindenki szeme lattara bamuljak,stb.

A baj csak az,hogy nyilvan egy fiunal igy nagyobb az eselyuk.Egy kis ideje mar csak egyikuknek tetszik a fiu,de hala Istennek nem sokat tesz erte.

Na es itt jovok en.

Neha neha osszenezek azzal a gyonyoruseggel,de ennyi.Semmit,azaz SEMMIT nem tudok csinalni,hogy esetleg talan egyszer megkaphassam ot.

Kb azt sem tudja hogy letezem szerintem.

Itt most hadd tisztazzam,hogy nem,nem csapom be sajat magam azzal,hogy az elozo fajdalmas platoi szerelembol igy keresek kiutat!!

Tisztaztam magamban,hogy: valoban nagyon nagyon boldog lennek,ha a fajdalmat valaki feledtetne velem (egyelore erre a barataim sem kepesek),es az egyebkent is sivar gyerekkorom(ha hasznalhatom ezt a szot) szebb lehetne tole...hatalmas orom lenne szamomra.De megismetlem,nem csak a boldogsag remenyet latom benne,hanem,mint mondtam,kulsore is nagyon vonzonak talalom ot.

Belsore annyira meg nem ismerem,de barcsak megismerhetnem.

Pozotivum talan annyi,hogy a legjobb fiu baratom (igen,van ilyen!) batyjanak nagyon jo haverja.

Igy tudok rola egy ket dolgot,de barmilyen hihetetlen is,ez sem tud segitsegemre valni az osszeismerkedesben.

Mas hasonlo kerdeseket olvasva a gyk-n,az emberek 90%a valaszolja azt,hogy menjunk oda hozza,beszelgessunk vele.

En nem ertem az embereket,egy idegenhez nem megyumk csak ugy oda,hogy "na beszelgessunk".

Meg csak urugyet sem tudok ra,ha egyszer azt se tudja ki vagyok.

Bulikba egyaltalan nem jarok,o neha otthon tart haverjaival,szoval ez sem megoldas.

Neha elmegyunk egymas mellett a suliban es ennyi.

Nyilvan ott a facebook.Be kene jelolnom,rairni.

Ugyanaz,mint eloben.-"Szia"-"Szia",es utana mit irhatnek?

Nem vagyok a legszebb lany,annyira nagyon csunya sem,pl az elozo baratnojenel talan nem vagyok csunyabb,o se volt tul szep.Szoval nem az a lany vagyok aki rair,es pl profilkep alapjan a szepsegevel meggyozi a fiut.

Szoval tudom,hogy furcsa,hogy gyk-n probalok megoldast keresni,de irtak mar itt nagyon jo megoldast nekem mas problemakra is.A barataim pedig nem igazan segitenek,tesom nincs,es ugy telnek a napjaim,hogy "latom..majd' meghalok a latvanyatol..vege a napnak a suliban..es egesz delutan rajta gondokkozom utana."

Zavar a tehetetlenseg,es a nagy akarat kettossege.

Nagyon nagyon meg szeretnem ot szerezni,kerlek segitsetek!!!


2015. márc. 12. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Túl hosszú, nem olvasom el
2015. márc. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Említetted, hogy bulikat tart a házában. Talán elmehetnél egyre, kipróbálni, és ott talán összeismerkedhetnétek :)
2015. márc. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Remenyeim szerint most mar legalabb boldogabb vagy.
2015. márc. 12. 15:02
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen,de oda tenyleg az a 2-3 legkozelibb haverja megy,meg maximum azok baratnoi.Szoval sehogy sem jonnek a kepbe :(
2015. márc. 12. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!