Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan kerulhetnek kozelebb...

Hogyan kerulhetnek kozelebb hozza?!?!?!

Figyelt kérdés
Van egy uj tanar az iskolamban, 1eve tanit nalunk. En 19eves vagyok o maximum 30eves lehet. Soha nem voltam meg ilyen helyzetben, miota odakerult az iskolaba nem tudom levenni rola a szemem. En iden ballagtam el, jovore meg van egy technikusi evem, eddig nem tanitott, jovore fog (hacsak nem megy el az iskolabol, mert hallottam ilyesmit) .. Szoval hogyan ismerhetnem meg hogy az megis ne legyen gaz es ciki ?! Nem tudom kiverni a fejembol viszont tudom hogy valoszinuleg egy tanar nem kezd egy diakkal es en sem kezdenek a tanarommal viszont most tanacstalak vagyok ! Kerlek segitsetek !

2014. máj. 17. 01:21
1 2 3
 1/24 Zsebvirág ***** válasza:
Kirúgják, ha belemegy... jah és valószínűleg hallhatjuk majd hírét a Tényekben is.
2014. máj. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Az jó. Én pont ilyen hírre várok már a Tényekben hónapok óta.
2014. máj. 17. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nem azt akarom hogy vigyen be egy terembe és tegyen azonnal a magáévá.. Meg szeretném ismerni elöször is.
2014. máj. 17. 01:36
 4/24 anonim ***** válasza:
Az úgy már nem is izgalmas.:((
2014. máj. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Zsebvirág ***** válasza:
Am. meg nagy az esély rá, hogy már van családja. Képes lennél ilyenbe belesétálni? :(
2014. máj. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Na így már mindjárt más. Fokozzuk az izgalmakat!!
2014. máj. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Kedves Zsebvirag :) Nimcs csaladja, se gyerek, se feleseg de meg csak baratnoje sem ! Soha nem rombolnek szet csaladokat. Nem vagyok r_banc se csopogos kislany aki a mesebeli vilagaban el. Egyszeruen erdekel hogy van e erre realis lehetoseg. :)
2014. máj. 17. 01:42
 8/24 anonim ***** válasza:
Már megint elveszed az izgalmakat a történetből. Pedig ebből olyat lehetne csinálni hogy csak na.:D
2014. máj. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Zsebvirág ***** válasza:
Akkor meg lehet, hogy meleg :(
2014. máj. 17. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Zsebivirág!! Te mindig beletudsz vinni egy csavart a történetbe.:D
2014. máj. 17. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!