Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, elvennétek olyan lányt...

Fiúk, elvennétek olyan lányt feleségül, aki nagyon szép és kedves, de buta és olyan szakmája van amivel nagyon keveset keres és még nem tud főzni sem?

Figyelt kérdés
2015. márc. 12. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Persze:3 ha szeret eltartom Szívesen:33
2015. márc. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 CptTomato ***** válasza:
96%
Hát bár én is tudok főzni.... de azért azt nem ártana ha megtanulna.... a többivel nincs különösebb gondom ha ez neki nem okoz valamilyen kisebbségi komplexust mert akkor inkább elkerülöm messzire.
2015. márc. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sőt még az sem kell hogy nagyon szép legyen, elég ha nekem tetszik:)

Ha tetszik, akkor előbb utóbb biztos elvenném. Ezek nem sokat számítanak nálam. Legalább a konyhában is lehet hülyülni egy kicsit:D

2015. márc. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha buta és nem tud főzni, akkor nem.
2015. márc. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
eleve nem házasodnék,de mondjuk gondoljuk tovább,haha nem :D...az még oké hogy buta,mert lehet buta,én azért vagyok értelmes.De hogy nem tud főzni,és valószínű anyagilag rám utalódna,na ne,és még mindig a házasság gondolata a legdurvább ezekből.
2015. márc. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szép és kedves ez okés

kevesebbet keres ez is rendben van

nem tud főzni sebaj megtanítom


buta??? még is milyen értelemben és mennyire milyen téren?? ezen áll vagy bukik az egész.

2015. márc. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy buta lány - ha egyáltalán magadra értetted - nem tud ilyen jól összerakott,nyelvtanilag helyesen kivitelezett kérdést kiírni.Aki ezt a kérdést kiírta az nem lehet buta és a többi tulajdonság is teljesen elfogadható.Szívesen vennék feleségül egy ilyen lányt,majd én megtanítom rá,hogy reálisan értékelje a saját képességeit.
2015. márc. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem volt nyelvtanilag helyes a mondat, most hogy megnéztem, így lett volna helyes: "és még főzni sem tud" :) De csak általános kérdés volt, nem magamra vonatkoztatva.
2015. márc. 13. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!