Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok ha tetszik nektek egy...

Lányok ha tetszik nektek egy srác akkor tesztek valamit vagy várjátok, hogy a srác kezdeményezzen?

Figyelt kérdés

2015. márc. 14. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Kezdeményeznék, de teljesen felesleges :D
2015. márc. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a lányok ha jeleket kell adni, simán lepipálják Seagal életművét...


[link]

2015. márc. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából ha tetszem a csajnak csak akkor mondja el ha már veszekedtem vele úgy hogy .....
2015. márc. 14. 19:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Szemezik veled, ha észreveszed, hogy néz téged, akkor hirtelen elkapja a fejét (az irány az számít). Babrál a hajával, mindent elkövet, hogy valamivel magára vonzza a tekinteted, figyelmedet (pl. elővesz egy könyvet/füzetet és úgy tartja, hogy te is lásd és várja, hogy mondj valamit azzal kapcsolatban), stb. és várja, hogy te kezdeményezz, mert ő nem fog kezdeményezni, hiába tetszel neki eszméletlenül, de nagy részüknél még mindig "a férfi dolga, hogy kezdeményezzen" :-/


A mai nap pl. 2 hölggyel is megismerkedtem és elég jól el is tudtunk beszélgetni, függetlenül attól, hogy most láttam mindkettőt először és egy átlagos srácnak tartom magam.Egyszerűen csak figyelni kell a jeleket,no meg ismerni őket, hogy mi a szabad út és mi a teljes elutasítás. Plusz van egy két egyértelmű jelzés, pl. ha tök üres a busz és csak ketten vagytok a buszon és odamegy hozzád, hogy "Szia, szabad ez a hely?" :D

2015. márc. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jó neked ,hogy ismered a lányokat :)
2015. márc. 14. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!