Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok Ti szívesebben ismerked...

Lányok Ti szívesebben ismerkednétek úgy egy pasival, ha tudnátok milyen az ágyban?

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki félreértené nem arra gondoltam, hogy előbb ágybabújtok vele, aztán ismerkedtek, hisz van annak más módja is, hogy megtudjátok, megnézzétek milyen lehetne vele a szex.

2015. márc. 16. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehetne csinálni egy white és egy blacklist adatbázist erre. A pasi megmondja az azonosítóját, és kap egy leírást a csaj arról, hogy milyen az ágyban. Simán jó!
2015. márc. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A fiúk nagy többsége emberileg szokott elhasalni (mármint hogy nem illünk össze). A szexben lehet csiszolódni. (az a legkisebb problémám egy új kapcsolatnál, hogy milyen az ágyban. A kezdeti rossznál is van fejlődés, szóval kár ezen kattogni)


De emberileg nem lehet vele mit kezdeni. Nem kérhetem, hogy máról ne nézzen focit, inkább velem társasozzon, mikor neki az jó. Vagy nem kérhetem, hogy álljon ki az igazáért, ha ő nem mer megnyikkani.

2015. márc. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy a pofátlan előnyöm elveszne a többi lánnyal szemben. Mivel ugye tudjuk, hogy nők a jó szexet szeretik, ezért sok olyan férfi is felértékelődne aki mondjuk külsőre annyira nem a nők kedvence... és én imádom az ilyen rejtett gyöngyszemeket a tengerbe, amit megtalálok és látom, hogy igazi kincs, csak senki nem akart a kagyló szürke héja alá látni. Oda lenne a szerencsém. :(
2015. márc. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudnánk?))hogyan úgy hogy elmondod milyen jó vagy általában akik hangoztatják menyire odaadó meg minden na Az nem tudja merre keresse a lyukat.
2015. márc. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szívesebben ismerkednék úgy, hogy tudom milyen ember igazából. Ez sokkal fontosabb.
2015. márc. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!