Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok/nők, mit gondolnátok...

Lányok/nők, mit gondolnátok egy fiúról, aki sporttáskával a buszmegállóban egy műanyag dobozból eszik?

Figyelt kérdés
...Csirkét és rizst brokkolival, ha esetleg mond ez nektek valamit. :) Csak kíváncsi vagyok, hogy mit gondolnak erről az emberek.

2015. márc. 16. 18:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Kinek es mi a szent Alpenpizza problemaja akad a normalis valaszokkal?!

#6

2015. márc. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Én is szoktam, szerintem ebben nincsen semmi fura. Mondjuk a belvárosban van egy tésztázó, ahol papírdobozban kapjuk a kaját, ha nincs időm ott megenni, útközben eszem, akkor is megbámulnak időnként. De szerintem ez nem lényeges. :)

16L

2015. márc. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha valaki edzésre jár és odafigyel az étkezésére csak nem néz ki úgy mint egy csöves, ezt nem is értem, hogy juthat ilyen bárkinek eszébe. Én speciel tudom, hogy mi célból van, de ha nem tudnám akkor se ítélnék el senkit azért mert egészséges főtt kaját mer enni az utcán. Bezzeg a chips, csoki, Fornetti teljesen normális... 19/L
2015. márc. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti, az említett alkalommal hosszú, fekete szövetkabát, fekete-szürke sál, fekete Nike sporttáska és egy bőr cipő volt rajtam, szürke (nemfarmer) nadrággal... szóval nem a tipikus csöves kinézetre kell gondolni, bár tény, hogy egy lábnap után a járásom valóban hasonlít egy "nem szomjas" csöveséhez. :D
2015. márc. 16. 23:11
 15/19 anonim válasza:
Nem lehet, hogy azért bámultak, mert helyes vagy, és egészségesen étkezel? Nekem ejönnekk az ilyen fiúk, bár nem tudom, hogy nézel ki! :)
2015. márc. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
*bejönnek
2015. márc. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

kajaaaaa

:DD

2015. márc. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Kondizik és egészségesen eszik...én is ezt teszem, és tudom, néha olyan furán tudnak nézni az emberre :) én ugyan kevesebb szénhidrátot eszek, így a rízs nem fér bele, de csirkemell zöldség kombóval a munkahelyemen is mindig furcsán néznek....jéé egy ember aki egészségesen eszik...szard le ki mit gondol, tedd amit teszel, mert jól csinálod :))
2015. márc. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Get a life!

(and a table)

2015. márc. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!