Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Honnan tudom, hogyha megtetsze...

Valaki-Találd-Ki kérdése:

Honnan tudom, hogyha megtetszek egy lánynak az utcán vagy buszmegállóban? Vannak valami jelek? Nem merek oda menni sok ember elött, mert ha elküld akkor az nagyon kényelmetlen lenne a sok ember elött.

Figyelt kérdés

2015. jan. 21. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Kényelmetlen olyan emberek előtt, akiket nem ismersz és valószínűleg soha többet nem is fogsz látni?
2015. jan. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy buszmegállóban már sok embert láttam sokszor.
2015. jan. 21. 22:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Annyira elbambul a látványodtól,hogy halálra gázolja egy autó,vagy egy busz.Ez a jel.
2015. jan. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Találd-Ki!
2015. jan. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Próbálj a kiszemelttel szemezni.

De ha lehet ne úgy néz rá mint ha farkasszemet néznél egy haverral. Közben mosolyogj, és ha visszanéz rád, akkor ő is mosolyogni fog. Abból az arckifejezésből rá fogsz jönni, hogy szeretné-e ha leszólítanád vagy sem.

2015. jan. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
# 5 Hogy tudsz random mosolyt erőltetni az arcodra, úgy hogy az még nyerő is legyen? :D
2015. jan. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.


Tisztelt 6-os. Egész pontosan úgy, hogy ha megtetszik egy lány, akkor az lebeg a szemem előtt, hogy hú de jó lenne vele beszélgetni, esetleg randira hívni. Tehát a cél körül forognak a gondolataim.

Mikor elkezdek bámulni egy lányt, akkor teljesen akörül forog a gondolatom, hogy vajon, hogy fog rá reagálni, ha észre veszi, hogy figyelem őt. Ha ez megtörténik ajánlatos valamilyen mosolyt az arcodra ültetned.

Amikor észre vesz látni fogja rajtad, hogy érdekled őt. A mosoly azért fontos, mert az pozitív kisugárzást ad. Szebb egy olyan ember aki mosolyog, mint egy olyan aki csak üres tekintettel bámul ki a fejéből. Ha visszamosolyog akkor érdemes megszólítani őt. Még imponálhat is számára, ha ez több ember jelenlétében történik meg. Ez bátorságra utal.


Erőltetni a mosolyt? Mégis minek? Ha olyan lánynál próbálkozol, aki akár egy kicsit is tetszik neked, akkor nem kell erőltetned azt a mosolyt, majd jön magától.

2015. jan. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!