Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kínos, ha napok óta amiatt...

Kínos, ha napok óta amiatt bőgök, hogy egy csodás lány, akivel hónapokon keresztül össze szerettem volna jönni, összejött egy másik sráccal? (19/F)

Figyelt kérdés
Másra sem tudok gondolni, csak arra, hogy mit szúrtam el és mi az, amiben az a másik gyerek jobb, emiatt bőgök, mint egy taknyos óvodás, holott férfiként kéne viselkednem, és mégse tudok..
2015. márc. 16. 21:08
1 2
 11/13 anonim válasza:

Én ma azért majdnem sírtam mert hónapos keresgélés után találtam egy biciklit (umf hardy 3) ami hibátlan állapotban volt ( a legtöbbnél itt egy kicsi ott egy kicsi és egy szarrakás az egész) felhívtam erre közli hogy már eladta...

15/f

2015. márc. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

A kérdésre válaszolva

én is tudom milyen sírd ki magad :D én a biciklizésbe menekültem mindig az ilyesmi helyzeteknél. (Bmxezek is előző voltam :D )

2015. márc. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kitartást, amigo! Pont ugyanez van nálam. Egy csaj átbäszärintött elég erőteljesen, meg hogy neki nem kell barát, egyedül akar lenni... aztán tegnap megtudtam, hogy összejött valakivel azóta. Teljesen sportszerű, nem? Na jó, mondjuk én nem bőgtem el magamat, mert már annyira nincsenek érzelmeim, hogy erre se vagyok képes, de ismerős. Nem kínos, még ha alapból nagyra is vagyok a büszkeséggel meg a becsülettel.


Egyébként nyugi, abban még reménykedhetsz, hogy szétmennek egy hónap után. Titkon én is ebben bízok. :)

2015. márc. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!