Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jó jel az, ha egy lány rám ír...

Jó jel az, ha egy lány rám ír úgy is, hogy a múlt alkalommal tagadhatatlanul közöltem vele, hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Akkor arra hivatkozott,hogy még van barátja,bár szakító félben vannak.Ennek ellenére mégis ő ír rám :D

2015. márc. 19. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Az jó jel :)
2015. márc. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam,csak vártam a megerősítést :)
2015. márc. 19. 21:59
 3/9 anonim ***** válasza:
nőknél sose lehet tudni lehet a szakítás miatt kell neki megerősítés hogy más fiúnak is tetszik de amúgy nem is akar majd semmit
2015. márc. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen, lehet csak bűntudatból jópofizik mert nem akar nagyon a szívedbe taposni.
2015. márc. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
sinen vagy tesó!
2015. márc. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem ő se nagyon tudja mit akar..:)
2015. márc. 19. 22:02
 7/9 anonim ***** válasza:
A nőknél sose lehet tudni. Az egyik nap még előadják, hogy mennyire csodálatos ember vagy, másnap meg szó nélkül eltűnnek. Lehet, hogy akar tőled valamit, lehet, hogy az egóját akarja növelni, lehet, hogy lefeküdne veled, lehet, hogy csak hülyít. Nehéz megmondani, szerintem annyira azért ne éld bele magad, majd meglátod, hogy pl. akar-e veled találkozgatni, engedi-e a közeledésedet.
2015. márc. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az mindig jó jel, ha a csaj érdeklődő. Kell ennél most több? Innentől már pedzegetheted a találkát, vagy amit szeretnél. :D
2015. márc. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Volt már 2 találka :) szerdán lesz a 3. :3
2015. márc. 23. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!