Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy szinte...

Miért van az, hogy szinte kétféle srác van? 17/L

Figyelt kérdés
Vannak azok,akik helyesek és menőnek számítanak,csajozógépek és vannak az ápolatlan kockák. Miért nincs egy normális srác sem? Nem,én nem a tökéleteset keresem,mert senki sem az,ahogy én sem.

2015. márc. 20. 19:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Akiról te beszész,az itt ül a gép előtt,és szarik mindenre szinte,mert az életével törősik,nem a rinyásokkal.
2015. márc. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Te sem utaztal sokat ahogy elnezem😂😂😂😂
2015. márc. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én is kocka vagyok,de mondták már sokan hogy helyes,volt is már nem egy barátnőm.Nem értem azokat akik azt hiszik hogy aki sokat gépezik az nem lehet ápolt és jóképű "normális" srác.Rengeteg olyan ember van aki a kettő között van,mert hiába lenne csajozógép meg mittudom én mi,inkább szívesebben tölti a gép előtt az idejét,de ha úgy érzi kell mellé valaki akkor keres egy normális lányt,ennyi a történet.Ne legyél már ennyire szűklátókörű..
2015. márc. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Láttad már a youtubon diesel1521-et?

Lolos fiú.

Szerintem jól nézki, és barátnője is van :-)

2015. márc. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

nem kétféle srác van

te vagy türelmetlen

2015. márc. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.
2015. márc. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Barátom egy kedves, aranyos, ápolt kocka :DDDD Where is your god now?

Nem tudom hol élsz, hogy ezt a két végletet látod. Programtervező informatikus szakra járok egyetemen, és még ezen a szakon is meglepően kevés az ápolatlan kocka, a pasik 80%-a teljesen vállalható külsejű normális jó arc kocka. :DDD

20/L

2015. márc. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!