Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, ha (valószínűleg...

Mit tegyek, ha (valószínűleg fizikai okokból) nem vonzom a lányokat? Sosem lesz már nekem barátnőm?

Figyelt kérdés
Gyakorlatom nincs, csajozni nem volt kitől tanulnom és elég alacsony és vékony vagyok. Mindemellett olyannyira utálom ezt a helyzetet, és annyira letörnek a kudarcok, hogy nincs kedvem se tanulni, se sportolni, se élni. Gyakran fél napokat átalszom, mert elegem van belőle, hogy nem tudom elérni, amit akarok. Tönkremegyek ebbe. Ha egy kicsit elkezdek reménykedni, mindig újra elbukok. És azt látom, hogy még az eléggé csajozós ismerősömnek, akire mindig azonnal felfigyelnek a csajok, is sokszor nem megy a dolog. Miben reménykedjek akkor én? Miért ilyen átkozottul nehéz ez?
2015. márc. 23. 08:39
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Iszonyú fárasztó olyan emberekkel diskurálni, akik a mondatokat nem szövegösszefüggéseikben értik, hanem egyenként vizsgálgatják. Te hoztál föl ostoba példákat, mintha én azokra is értettem volna a mondatomat, holott világos volt, hogy ebben a topikban miről van szó. Amit mondtam, az pedig nem is neked szólt, hanem egy önmagától elszállt egyénnek, aki azt hiszi, hogy vele azért nem áll szóba senki, mert a lányok csak a külsőre hajtanak, és aki látatlanban gondolja magáról, hogy neki több tapasztalata van, mint azt én hinném. Miközben evidens, hogy nem így van. Ahogy a fiúk sem csak a külsőre hajtanak, nem? Vagy igen? Mert akkor nincs min csodálkozni.


"Bírom ezeket a tanultságomra vonatkozó kis célzásokat (mint a másik, amit írtál, hogy aki számomra okos, lehet, hogy neked nem üti meg a mércét). Miből gondolod, hogy tanulatlan vagyok?"


Milyen célzások? Jézusom, te tényleg nem tudsz magyarul? Ezeket példának hoztam fel. Nem ismerlek, fogalmam sincs, hogy neked önmagaddal szemben milyen negatív beidegződéseid vannak, csak írtam egy példát arra, hogyan tudod kicsit feldobni az önbecsülésed. Ezek szerint Európa egyik legjobb egyeteme sem tanított meg arra, hogy szöveget értelmezz.


"hanem pont, hogy szabály az, hogy minél nagyobb paraszt valaki, látszólag annál inkább zabálják a csajok"


Ez nyilván nem így van. A szabály az, hogy minél nagyobb paraszt valaki, annál jobban zabálják az igénytelen csajok. De te olyan csajra vágysz, aki egy barmot akar maga mellé? Nyilván nem. Akkor miért irigykedsz ilyen emberre? Az ő csaja is egy barom, ha összeállt vele.


De ismét csak egy példát mondtam, ami arra utal, hogy mindenki megtalálja a maga párját. A hülye is meg az okos is. (Mellesleg az is igaz, hogy minél intelligensebb valaki, annál később találja meg a társát. Na, vajon miért?)


De ha neked ellenkező meggyőződésed van, hogy te mindenképpen egyedül fogsz maradni, akkor csak rajta. Ezt a topikot azért indítottad, hogy mindenki idejöjjön, és azt mondja, hogy "igen, igazad van, a mai csajok igénytelenek, és csak az ostoba, magukat megjátszó, zselézett hajú műmacsóknak van esélyük, nosza, mi szerencsétlenek sírjunk együtt"? Vagy azért, hogy valaki mondjon neked ezzel ellentétes példát, és felhívja rá a figyelmed, hogy nem mindneki egyforma, és hogy a műmacsókra a műcsajok kattannak, vagyis tök fölösleges rájuk irigykedni. Az kétségtelen, hogy a kevésbé előnyös külsejű férfiak nagy része nem modell külsejű barátnővel az oldalán sétálgat, de egy olyan nő, akinek túlságosan fontos a partnere külseje, neked sem kell, mert még ha te lennél a világ legsármosabb pasija, akkor sem önmagadért szeretne, hanem azért, mert jóképű vagy.


Nem egyszerűbb leszarni az egészet, tovább próbálkozni, fejlesztened magad, és amíg egyedül vagy, addig is értékes és érdekes dolgokkal foglalkozni? Én pont ugyanezt tettem, amikor egyedül voltam.

2015. márc. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

"Vannak alacsonyabb, vékonyabb lányok is, akik magukhoz hasonló társra vágynak."

Nem, nincsenek. Alacsony pasi még az egészen pici lányoknak se kell. Innentől pedig nincs miről beszélni.

2015. márc. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:

Igazad van, kicsit sokat szőröztem. Egyébként akartam is írni, hogy picit talán túl támadóra sikeredett az előző kommentem, és hogy alapvetően tetszik, amiket írsz.



Amúgy tény, hogy nem minden csajnak a suttyóság kell, de azért az is közismert tény, hogy aki flegma, kicsit bunkó, kicsit szemétkedő, az fel tudja szedni a legjobb csajokat is. És itt most nem az igénytelenekre gondolok. Teljesen normális, rendes lányok is buknak az ilyen "rosszfiúkra". Valahogy ettől nedvesednek be.



"Nem egyszerűbb leszarni az egészet, tovább próbálkozni, fejlesztened magad, és amíg egyedül vagy, addig is értékes és érdekes dolgokkal foglalkozni?"


Egyszerűnek egyszerű, csak rohadt nehéz. A másik meg, hogy egyedül nehéz belekezdeni dolgokba, én ezt tapasztalom. Nincs semmihez kedvem, amikor nincs valaki, aki motiváljon. És itt most nem a csajokról beszélek. Ha nincsenek emberek körülötted, akikkel együtt dolgozhatnál valamin, na akkor rohadt nehéz.

2015. márc. 24. 18:21
 34/38 A kérdező kommentje:

Összegzésül a következőkre jutottam:



MINDEN CSAJ MENJEN A JÓ BÜDÖS ***VA ANYJÁBA!


szép napot!

2015. ápr. 18. 11:20
 35/38 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Jó ég micsoda végkövetkeztetés....
2015. ápr. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
Megint jó át***szott egy lány. Megegyeztünk valamiben baráti alapon, erre közli, hogy sajnálja, de mégis úgy látszik, hogy komoly lesz a dolog XY-nal. Menjetek a büdös ***sába. Elegem van a lányokból és az egész k***szott életből.
2015. ápr. 18. 16:16
 37/38 A kérdező kommentje:
Ott volt az orrom előtt és hopp... elúszott. Mindig az az érzésem, hogy az élet akar gúnyt űzni belőlem. Esküszöm, képtelen vagyok felfogni, hogy másnak hogy a **szba lesz barátnője. Persze lehet, hogy annyi az egész, hogy magasabbnak kellett volna születni. Ha én egyszer anyakönyvvezető leszek, hát biztos, hogy elrontom mindenki házasságát.
2015. ápr. 18. 16:26
 38/38 anonim ***** válasza:
kérdező,maximálisan egyetértek veled,és átérzem a problémádat.Én is ezt tapasztalom,ezt élem át újra,meg újra,meg újra...20F
2015. ápr. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!