Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Érdemes-e megváltozni?!...

Érdemes-e megváltozni?! Minden tippet szívesen meghallgatok ;)

Figyelt kérdés
Sziasztok, eddig az életem úgy telt, hogy gép előtt ültem, nem voltak kapcsolataim, nem adtam magamra, de szilveszterkor megfogadtam, hogy változtatok magamon. Eléggé nehéz, mivel egy kis faluban élek, de semmi se lehetetlen. Priviben küldenék képet, illetve egy tömör jellemzést magamról. Nagyon hálás lenné, ha külső és "belső" tippeket is adnátok, itt ilyenre gondolok, hogy öltözködés, hajtípus stb... (lányok és fiúk véleményét is várom) 16/F

2015. márc. 23. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
na végre valaki aki tesz is érte, hogy meg tudjon változni
2015. márc. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
régen kint voltam a jácótéren volt 100 barátom alig voltam ithon de ugy 6 éve nem lát senki csak ha gépen kockulXD
2015. márc. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 EgyGyűrű...! ***** válasza:
100%
Gyuhet a privi ;)
2015. márc. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Természetesen érdemes, ha eljutsz valameddig abban hogy megnyílsz a világ felé, később majd vissza gondolsz hogy "úr isten hogy tudtam a gép előtt élni"


Nem akarok tippeket adni mert ha magadtól jössz rá a dolgokra sokkal élvezhetőbb az élet.


Viszont a stílusban ne hagyatkozz senkire, legyen saját stílusod, ne legyél sorozatgyrátmány páwa vagy akármi, legyen saját fizimiskád, hogy ha meglátnak azt mondják hogy igen ez az xy srác ő egyedi, sok sikert 21F

2015. márc. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Érdemes. Szilveszter már elmúlt: húzzál bele!
2015. márc. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
írj rám ha még érdekel
2015. márc. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Írj nyugodtan!

17/L

2015. márc. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!