Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nők miért ilyen kéjes...

A nők miért ilyen kéjes ösztönlények, akik a tökéletes kinézetű ámbár s. hülye fiukra buknak?

Figyelt kérdés
Volt egy nagyon szép lány, udvaroltam neki de elutasított, mert annyira nem jelentős mégis számottevő születési rendellenességgel születtem Sokszor megvertek miatta, hogy hogy nézek ki. Emiatt nagyon viszahúzódo lettem, és óvatos az emberekkel. De ez a lány elutasított, nem is akart megismerni, "kibontani". A többi lánnyal is ugyan ez a tapasztalatom. Sokan építő jelleggel hozzám vágtok hogy ilyen kinézettel őröljek hogy élek és örökre szűz maradok mert egy lúzer nyomorék vagyok. Én Már nem is probálkozom lányoknál, csak nem értem miért iylenek, mind, az összes!

2015. márc. 24. 23:38
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Egy lány alapján állítod ezt? Grat.
2015. márc. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Nem a lányok, hanem általában az emberek nagy többsége ilyen idióta és korlátolt rohadvány, viszont nem mind-az-összes.
2015. márc. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért, most nézem mennyi van. :D
2015. márc. 24. 23:46
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Én erre csak annyit tudok mondani hogy valószínűleg rossz emberekkel kezdtél, mert nem minden ember ilyen. Azt persze nem tagadom hogy valószínűleg a görények vannak többségben de én azért hiszem hogy az emberség még létezik a világban.
2015. márc. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%

Egyet mondok, barátom.

Nem a nő a k_rva, hanem az élet.

2015. márc. 25. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
39%
Az egesz emberiseg ilyen.:( En ugy vagyok vele "Kulso megfog belso megtart." Minel jobban ismerek valakit annal kevesbe erdekel a kulseje. Amugy ne add fel!:) Siman talalhatsz egy lanyt aki nem olyan felszines.:) Kitartas!:)
2015. ápr. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!