Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hosszúból rövid haj, nagyon...

Hosszúból rövid haj, nagyon sokat számít?

Figyelt kérdés

Nagyon kiborultam.

Mell alá érő hullámos barna hajam volt, mindenki dicsérte, mondták, hogy le ne vágassam, a barátomnak is ez volt az egyik kedvence.

Elmentem a fodrászhoz, mert fél éve KEZELHETETLEN a hajam.

Száraz, és szét volt törve az egész.

Megkérdeztem a fodrászt, hogy mi lenne a megoldás, mennyit kellene levágatni, és megmutatta. Bevállaltam, hogy vágja le a letöredezett részeket, hiszen anélkül sose lesz EGÉSZSÉGES a hajam.

Most váll alá ér picivel. Nekem tetszik, de a párom mindig is mondogatta, ha rövid lesz el fog hagyni, mert ő a hosszú hajat szereti. Ha direkt azért vágtam volna le, megérteném, de én azért, hogy egészséges legyen a hajam. Mondta a fodrász, hogy innentől már nyugodtan növesztgethetem, szép egészséges lesz.

Fiúk, ti elhagynátok a barátnőtöket?

Az a baj, hogy attól félek, a párom elveszíti a vonzalmát. Vissza akarom növeszteni természetesen.


2015. márc. 26. 09:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Dehogy hagynám el :'D

Barátod meg egy igazi f..zkalap hogy csak magára gondol ennyire :)

2015. márc. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én biztos nem hagynám el, mert nekem épp, hogy a vállig érő a kedvencem, vagy a picit váll alá érő.
2015. márc. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
hallod ha a pasid ezért képes elhagyni akkor aztán nagyon fontos lehetsz neki...
2015. márc. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok, köszönöm a válaszaitokat.

Remélem tényleg nem hagy el.

3 éve együtt vagyunk, nagyon jó a kapcsolatunk, de ő neki mindig is fontos volt a külső. Ilyen rövid hajjal még sosem ismert(pedig volt már), és félek, hogy nem tetszik neki, pedig egy fél év(vagy kevesebb) és visszanő.

2015. márc. 26. 09:16
 5/13 anonim ***** válasza:
8%
Nem hagynám el, de kiakadnék ha nem beszélné meg előtte velem és csak úgy beállítana rövid hajjal.
2015. márc. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Mekkora egy majom a csávód.
2015. márc. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Tény, hogy nem beszéltük meg így konkrétan, de már előtte való napokban mondtam neki, hogy lehet, hogy nagyon sokat kell vágatni, és mondta, hogy ne legyen vállig érő, mell fölé picivel mehet. Hiába mondtam neki, hogy töredezett.

Inkább megtettem, aztán fel is hívott, elmondtam neki, hogy milyen, és közölte, hogy ha találkozunk ki fog röhögni.

2015. márc. 26. 09:18
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Jó ezt olvasni, mármint, hogy így vélekedtek a dolgokról. Akkor ha ezek miatt múlna el a vonzalma, úgy állok hozzá, hogy inkább nem is bánom. :)
2015. márc. 26. 09:19
 9/13 anonim ***** válasza:
A barátod elég nagy tapló.
2015. márc. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen hosszú volt a hajam, de én 3cm-re vágattam, mert csomókban hullott. Nem örült a barátom, de megértette, várjuk hogy visszanőljön. Ha téged ezért elhagy, szerintem ne sajnáld
2015. márc. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!