Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hosszúból rövid haj, nagyon...

Hosszúból rövid haj, nagyon sokat számít?

Figyelt kérdés

Nagyon kiborultam.

Mell alá érő hullámos barna hajam volt, mindenki dicsérte, mondták, hogy le ne vágassam, a barátomnak is ez volt az egyik kedvence.

Elmentem a fodrászhoz, mert fél éve KEZELHETETLEN a hajam.

Száraz, és szét volt törve az egész.

Megkérdeztem a fodrászt, hogy mi lenne a megoldás, mennyit kellene levágatni, és megmutatta. Bevállaltam, hogy vágja le a letöredezett részeket, hiszen anélkül sose lesz EGÉSZSÉGES a hajam.

Most váll alá ér picivel. Nekem tetszik, de a párom mindig is mondogatta, ha rövid lesz el fog hagyni, mert ő a hosszú hajat szereti. Ha direkt azért vágtam volna le, megérteném, de én azért, hogy egészséges legyen a hajam. Mondta a fodrász, hogy innentől már nyugodtan növesztgethetem, szép egészséges lesz.

Fiúk, ti elhagynátok a barátnőtöket?

Az a baj, hogy attól félek, a párom elveszíti a vonzalmát. Vissza akarom növeszteni természetesen.


2015. márc. 26. 09:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az még elmegy, de a nagyon rövid hajú lányok engem is taszítanak.
2015. márc. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A barátod egy sekélyes barom! Nehogy már összeomoljon a világ! Ez csak haj. Egy barátnőmnek autóbalesete volt, és le kellett vágni térd alatt az egyik lábát. "Érdekes", a barátja nem hagyta el, mert ők igazán szerelmesek voltak akkor is, és most is! Azóta össze is házasodtak.
2015. márc. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

ha elhvesztenem a vonzalmam a párom iránt

elhagynám

2015. márc. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!