Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan derítsem ki hogyha...

Hogyan derítsem ki hogyha valaki érez irántam valamit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szerelmes vagyok a legjobb baratomba, és nem tudom, hogyan derítsem ki hogy ő mit érez irántam.


Valami trükk esetleg?


15/F



2015. márc. 28. 21:07
 1/3 To7ka ***** válasza:

Szia!

Előbb minden trükk nélkül reálisan gondold át a helyzetet. Miket csináltok együtt, hogy viselkedik melletted. Utána esetleg ha beszéltetek arról, hogy neki milyen pasik tetszenek, Te mennyire felelsz meg ennek, vagy egyszerűen reálisan értékeld magad, hogy ne érjen nagy csalódás.


Ha szerelmes vagy belé, az nem barátság már. Így veszíteni valód nincs. Ha ez a kis helyzet- és önértékelés után úgy látod, működhet a dolog, beszélgess vele többet ilyenekről, mint pl h szerinte milyen egy jó kapcsolat, mi a fontos benne, vezesd rá beszélgetés közben, hogy nem gondolja-e, hogy a legfontosabb hogy jól érezzék magukat egymás társaságában, meg olyan dolgokat felhozhatsz ami köztetek megvan. Akkor barátilag tényként közölheted, egy nem romantikus helyzetben, hogy Őt tartod ám a legcsinosabbnak a városban (vagy osztályban, akárhol). Egyszerűbb bókok, mintha azt mondanád, hogy jól áll a haja. Ez is egy jó szűrés, hogy furán reagál-e rá, ha ilyen egyszerű kedveskedéseken is kiakad, akkor nem jössz be neki. Ha meg mosolyog, aranyos, esetleg szintén hasonlóan reagál rá, akkor meg nosza.


De mint ahogy írtam, ez már nem lesz barátság ha Te szerelmes vagy belé, nyugodtan elhívhatod randizni (ne vallj szerelmet), aztán majd lesz valahogy..:)

2015. márc. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm! Nagyon nagyon sokat segítettél!


Majd lesz, ami lesz. De még kicsit félek, vagy hát tartok az egésztől, szóval szépen lassan elkezdem :)

Mégegyszer köszönöm!

2015. márc. 29. 08:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Öleld meg és figyeld, hogy hogy reagál.
2015. márc. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!