Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy szólíthatnám meg?

Hogy szólíthatnám meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

A helyzet most számomra kicsit furcsa nem is tudom ez hogyan jött de megtetszett egy lány az iskolában én 18 vagyok ő ha jól tudom 15-16 most kezdte a gimit, de a lényeg az lenne hogy el szerettem volna hívni fotózásra, mert most kezdtem el készíteni a portréimból portfóliót,és még jópár képre szükségem lenne, de akkor amikor amikor ezt terveztem észre sem vettem hogy tetszik, tényleg csak képet akartam róla készíteni, de mikor egyre többet láttam a folyosón anannál jobban elkezdett tetszeni, most már ott tartok hogy fotózásra azért nem merem hívni mert tetszik, meszólítani meg azért nem mert ha visszautasít akkor a kép is bukta meg a lány is :), szerintetek,


2015. márc. 29. 13:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szólítsd meg ;) értékelik a lányok ha van önbizalmad és látjak rajtad hogy komolyak a szándékaid. :)
2015. márc. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

de ha meg nem szólítod meg, nem fogsz vele soha beszélni és a kép se lesz meg ugyanúgy

szóval ne félj, beszélgess vele

2015. márc. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igazság az hogy alapból sem nagyon merek így ismerkedni, az még rátesz egy lapáttal hogy (lehet szégyen) de még barátnőm sem volt de már 18 vagyok :/
2015. márc. 29. 13:58
 4/12 anonim ***** válasza:
Haver ugyanebben a helyzetben vagyok! Én hetfőn fogom leszólitani! Te is nyugottan menj oda hozzá! Teljesen beletudom élni magam a helyzetedbe.. Elörre is sok szerencsét!!!
2015. márc. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.. Nem gáz hogy még nem volt barátnőd nekemse volt még.. 17/F
2015. márc. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A másik dolog meg az hogy, nem tudom miért de nem mernek rámírni lányok facebookon sem, multkor a buszmegállóban álltam egyik lányismerősöm is ott volt a barátnőjével és ott kérdezte meg tőlem a barátnője hogy én vagyok az a fotós? stb. Tudnék e róla is csinálni képeket. Visszakérdeztem hogy miért nem írt eddig egy üzenetet facen, és azt mondta hogy nem mert :) én ezt nem értem
2015. márc. 29. 14:08
 7/12 anonim ***** válasza:
Ird ezt neki: Míért nem merted megkérdezni? Nyugi nem harapok. :S
2015. márc. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én se ismerkedtem mostanába de nagyon tetszik az a lány.... Elhívom nemérdekel senki 2 választás van azt mondja hogy nem és nem kell idegeskedni hogy hhuuu lehet hogy én is bejovok neki vagy azt mondja hogy igen és full happy vagy.. Nem vesztunk semmit érs meg !!! 17/f
2015. márc. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Értem én hogy nincs miért izgulni de mégis azért na :) meg nem tudom hogy korban hozzám való e , de köszönöm az eddigi válaszokat, és viszont kívánok sok sikert,
2015. márc. 29. 14:50
 10/12 A kérdező kommentje:
Meg már úgyis régóta érdekelt úgyhogy rákérdezek,hogy szerintetek bejön egy lánynak ha egy fiú fotográfiával foglalkozik,
2015. márc. 29. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!