Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy szólíthatnám meg?

Hogy szólíthatnám meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

A helyzet most számomra kicsit furcsa nem is tudom ez hogyan jött de megtetszett egy lány az iskolában én 18 vagyok ő ha jól tudom 15-16 most kezdte a gimit, de a lényeg az lenne hogy el szerettem volna hívni fotózásra, mert most kezdtem el készíteni a portréimból portfóliót,és még jópár képre szükségem lenne, de akkor amikor amikor ezt terveztem észre sem vettem hogy tetszik, tényleg csak képet akartam róla készíteni, de mikor egyre többet láttam a folyosón anannál jobban elkezdett tetszeni, most már ott tartok hogy fotózásra azért nem merem hívni mert tetszik, meszólítani meg azért nem mert ha visszautasít akkor a kép is bukta meg a lány is :), szerintetek,


2015. márc. 29. 13:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti,hogy örülne neki,ha megszólítanád. Egy lány mindig örül annak,ha valaki megszólítja,főleg ha még idősebb is. 17/L
2015. márc. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Attól függetlenül hogy idősebb vagyok általában fiatalabbnak néznek mert alacsony vagyok :)

De azon vagyok inkább fennakadva hogy nehogy azt higgye hogy a fotózással akarom felszedni, mert én szakmámként tekintek már most is rá és nem "csajozásért" kezdtem el a fotózást.

2015. márc. 29. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!