Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A testi hibam miatt senkinek...

A testi hibam miatt senkinek nem fogok kelleni?

Figyelt kérdés

Egy sajnalatos motorbalesetben sulyosan megserultem es az egyik fulem olyannyira roncsolodott hogy csak foszlanyok maradtak belole. Sajnos nagyon latvanyos ami engem kifejezetten zavar es nagyon hatraltat az ismerkedesben. Probalkoztam mar de nem sok sikerrel gondolom ezeknek tudhato be. Pszichologusnal voltam aki szerint ha valaki szeret az elfogad. De ez annyira hulyesegnek tartom hiszen senki nem fog belem szeretni ha kulsore nem fogom meg. Ti mit tennetek a helyemben? Kepet ne kerjetek mert nem szeretnek kuldeni.

23/F


2015. márc. 27. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Én azt tudnám tanácsolni, hogy próbálj olyan helyen ismerkedni ahol életedben jártál és nem is fogsz. Ha ez megvan, akkor próbálj meg úgy ismerkedni, hogy nem veszel tudomást a testi problémádról, hiszen nincs is. Így semmi vesztenivalód nincs, de növeli az önbizalmad és ugye aki többször lő a céltáblára az előbb utóbb bele is talál.
2015. márc. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a "nem" szó kimaradt: életedben nem jártál
2015. márc. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Csak egy tipp: nem nagy vigasz de egy próbát megér:

Nőveszd meg a hajad. Félhosszú hajból egy fodrász ki tud hozni valami divatosatz ami eltakarja a füled helyét... és igy nem látják elsőre a bajodat igy lazábban tudsz ismerkedni. A csaj meg ha belédhabarodik és utána ezt elmondod/megmutatod akkor sokkal könyebben el fogja tudni viselni.


Vagy tipp2:


müttesd meg, kicsit költséges de akkor teljesen egészséges füled lesz amivel biztosan tucatnyi nőt hódítasz meg :)

2015. márc. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Plasztikai sebész drága lenne?
2015. márc. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Simán műtét,és rendbe jön a dolog.
2015. márc. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A mutet sajnos nem igazan johet szoba mert mar en is erdeklodtem utana!
2015. márc. 27. 21:41
 7/8 Passiflora ***** válasza:

Van egy nagyon jó barátom, akinek még egyetemista korunkban volt egy súlyos autóbalesete, amit a csodával határos módon túlélt komolyabb sérülések nélkül. Neki gyakorlatilag leszakadt, illetve úgy roncsolódott az egyik füle, hogy csak felül tartotta egy pici rész. Kb. a fülkagylója 1/3-át lehetett műtéttel megmenteni, a hiányzó alsó rész helyén meg elég csúnya heg maradt.


De őt nem különösebben zavarta, azóta is ugyanolyan rövidre vágva hordja a haját, és elég hamar el tudta fogadni ezt a helyzetet.


Nem hátráltatta az ismerkedésben sem, és azóta felesége is van és egy kisfia.


"De ez annyira hulyesegnek tartom hiszen senki nem fog belem szeretni ha kulsore nem fogom meg."


Ez lehet (vagy legalábbis a fizikai vonzalom elég alapvető feltétele a szerelemnek), de nem a füleddel kell "megfognod" egy nőt ezután sem, mint ahogy eddig sem - hidd el, hogy van elég sok minden rajtad, ami tetszhet egy nőnek, és akkor a személyiségedről még nem is beszéltünk, csak a külsőről és a fizikai vonzalomról. :-)


Én nőként azt tudom mondani, hogy én egy ilyen sérüléstől épp ugyanúgy viszonyulnék egy férfihoz az ismerkedés során, és ha egyébként vonzódnék hozzá és szimpatikus is lenne, akkor ez a fül kérdés biztosan nem állna a boldogságunk útjába. :-)


Amúgy ha van lehetőség valamifajta rekonstrukciós műtétre, akkor tényleg érdemes élned vele, ha úgy érzed, hogy jót tenne az önbizalmadnak.


A pszichológusnak szerintem tökéletesen igaza volt abban, amit mondott. Én meg azt mondanám neked, hogy ha Te el tudod fogadni és szeretni tudod magadat úgy, ahogy vagy, akkor mindenki más is így fog viszonyulni hozzád.

2015. márc. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Passiflora ***** válasza:
Bocsánat, csak utólag láttam, hogy írtad, hogy a műtét nem igazán jöhet szóba, mert közben hosszú időre félbehagytam az írást.
2015. márc. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!