Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol találhatnék magamhoz...

Hol találhatnék magamhoz hasonló lányt?

Figyelt kérdés

Nem vagyok bulizós, a hétvégéket általában otthon töltöm. Nagyon ritkán iszok alkoholt. Viszonylag csöndes srác vagyok, bár ez nem mindig látszik igazán :D A szabadidőm kb 70-75%-át otthon töltöm, nem bulikban (filmezek, gépezek). Néha átmegyek egy-egy délutánra valamelyik barátomhoz. 173 cm vagyok, nem vagyok egy kigyúrt állat, de több lány szerint helyes, sportos vagyok.


Tudom manapság már nem igazán népszerűek ezek a tulajdonságok. Hol találhatnék ilyen feltételek mellett egy hozzám hasonló lányt? Nagyon hiányzik egy barátnő az életemből. Eddig csak egy barátnőm volt, azt is inkább az óriási szerencsének köszönhetem, ami újra úgyse fog megtörténni magától


17/F



2015. márc. 29. 18:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
16%
túl unalmas vagy így senkinek se fogsz kelleni :D
2015. márc. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem akarsz változtatni az életeden akkor online társkeresőkön kéne próbálkoznod.
2015. márc. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
27%
Keresgélj Minecraft szervereken.
2015. márc. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%

próbálkozz a suliban, így hogy nem jársz el sehova, még ott találkozol a legtöbb lánnyal


amúgy semmi baj azzal, hogy te otthonülős típus vagy, biztos van olyan lány aki szintén ilyen és neki ez előny lesz

2015. márc. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%
En is ilyen vagyok:)Irj nyugodtan 16/l
2015. márc. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddig válaszokat (legalábbis a normálisakat).


+ Azt kifelejtettem, hogy még szoktam moziba és focimeccsekre is járni barátokkal. Sőt ha hívnak bárhova elmegyek én, csak az ilyen ivós bulikat nem szeretem :)

2015. márc. 29. 18:49
 7/15 anonim ***** válasza:
46%
én is ilyen vagyok,de nem akarok ismerkedni
2015. márc. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlo volt a baratom mikor megismerkedtunk :) azt javasolom olyan lanyt keress aki kulonbozik toled, egy csendes olvasos, rajzolos, okos de csipkelodos lanyt :) ilyeneket internetes jatekokban mint honfoglalo stb talalhatsz meg konyvtarban vagy parkokban :)

Mi a honfoglalon ismerkedtunk meg, a parom programozo en pedig illusztratornak tanulok tovabb. Tegnap unnepeltuk a harmadik evfordulonk, nalunk mukodott az "ellensegek vonzzak egymast" :)

18/L 20,5/F

2015. márc. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igazából ezek a tulajdonságok (kivéve a csendes, rajzolós) engem is jellemeznek
2015. márc. 31. 19:58
 10/15 anonim ***** válasza:
46%
Sorry van mar baratom de ha szeretnel baratkozni akkor irj :) 15/L
2015. márc. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!