Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol találhatnék magamhoz...

Hol találhatnék magamhoz hasonló lányt?

Figyelt kérdés

Nem vagyok bulizós, a hétvégéket általában otthon töltöm. Nagyon ritkán iszok alkoholt. Viszonylag csöndes srác vagyok, bár ez nem mindig látszik igazán :D A szabadidőm kb 70-75%-át otthon töltöm, nem bulikban (filmezek, gépezek). Néha átmegyek egy-egy délutánra valamelyik barátomhoz. 173 cm vagyok, nem vagyok egy kigyúrt állat, de több lány szerint helyes, sportos vagyok.


Tudom manapság már nem igazán népszerűek ezek a tulajdonságok. Hol találhatnék ilyen feltételek mellett egy hozzám hasonló lányt? Nagyon hiányzik egy barátnő az életemből. Eddig csak egy barátnőm volt, azt is inkább az óriási szerencsének köszönhetem, ami újra úgyse fog megtörténni magától


17/F



2015. márc. 29. 18:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

Cseszd meg!

Nekem is csak pénzért szopják!

Ilyenek!

2015. ápr. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi alapján nincs veled semmi baj, nyugi :) Én legalábbis ilyen vagyok, és..éés..hát, az tény, hogy nem volt senkim.. De nincs veled semmi baj :D 15/L
2015. ápr. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ahogy elnézem a kommenteket 2 lehetőséged is akadt itt. Innen már csak kommunikáció,és szimpátia kérdése az egész.
2015. máj. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
A kommunikáció megvolt, a szimpátia nem :)
2015. máj. 9. 17:25
 15/15 A kérdező kommentje:
Lehetőleg ne is lakjon messze. Hajdúszoboszlói vagyok
2015. jún. 4. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!