Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csalódást okoztam, mit tegyek?

Csalódást okoztam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik, szoktunk néha beszélgetni stb. Egyik nap azonban volt egy buli, ahol rendesen leittam magam, és ez a fülébe jutott. Ezután derült ki hogy valószínüleg én is tettszettem neki. Azonban a buli miatt nagyot csalódott bennem. Mit tegyek, mivel tudnám kibékíteni?

2015. márc. 31. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
hívd el moziba
2015. márc. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csak ennyi? Bárkivel megesik ő valószínűleg attól fél hogy ez nem egyszeri alkalom volt és iszákos vagy, ez egy nőnek se szimpatikus elem....tudtára kell hozni hogy nem vagy ilyen és bárkivel megesik hogy elvéti a mennyiséget.

Nem kell kibékítened mert nem ellene irányult a lerészegedésed. Csalódott benned...ez az ő baja.

Ismertesd vele a szituációt és nem lesz semmi baj.

Sok sikert.

2015. ápr. 1. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!