Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért olyan unalmas a legtöbb...

Miért olyan unalmas a legtöbb nő ismerkedéskor?

Figyelt kérdés
Megbeszéljük a randit, érted, nem én hívom el, hanem közösen, aztán csak ül mint a fakutya. Én kérdezek, én beszélek, ő meg néha vakkant egyet. Azt hiszi, a részéről annyival le van tudva a randi, hogy kiöltözött és ott van, én meg szórakoztassam. Aztán amikor megunom, és én se szólalok meg direkt, erre még ő panaszkodik, hogy mondjak már valamit, ne csak üljünk.Pffff. De uyganez van ált. a netes beszélgetéseknél is. Mind azt várja, hogy én hozzam a témákat mint valami bohóc, és szórakoztassam. nem mondom, hogy általános, de már sok ilyenbe beleszaladtam!
2015. márc. 31. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez van. Ezt kell szeretni.
2015. márc. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Arról nem beszélve, hogy a nők persze elvárják, hogy a pasi tökéletes legyen...
2015. márc. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 sexygirl3 válasza:
nem minden nő ilyen:DD én pl egyáltalán nem:D be nem áll a szám:Dna jó azért először hagyom h ő kezdeményezzen de aztán mikor kérdezett párat egyre hosszabban válszolok és nekem gyakran jól végződik minden^^ ha van kedved beszélgetni,írj!
2015. márc. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Mert a legtöbb nő úgy gondolja, ő már eleget letett az asztalra az életben azzal, hogy puncit növesztett a lába közé.
2015. márc. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

en pl azert vagyok csendes,mert zavarban vagyok. nem azert mert puncit novezstettem a labam koze -.-


azert is partolom a borozgatast elso randin. oldja a gatlasaimat.

2015. márc. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
szoval te a legtobv jovel mar randiztal...ahaa
2015. márc. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%

Vagy alapból ilyen sótlan, vagy (és ez a gyakoribb) nincs meg a közös hang. Én nem hiszem, hogy az emberek többségének szórakoztató az esetleg több órán át is tartó egyoldalú társalgás, amiben ő nem vesz részt. A legtöbben szeretnek magukról beszélni, ha úgy érzik, megfelelő a hallgatóság.

Szóval van mindig ilyen dögunalmas az adott lány és akkor nem is kell erőlködni, mert minek, vagy csak veled nem tud megnyílni, akkor meg megint az van, hogy hagyni kell és keresni neked megfelelőbb társaságot.

2015. márc. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
6-os, mi az, nehezen megy a szövegértés, vagy az utolsó sorig már nbem jutottál el? Nyilván a legtöbb nő azok közül, akikkel én randiztam.
2015. márc. 31. 20:07
 9/9 anonim válasza:
Mizogén hülye!
márc. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!