Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Társkeresős tapasztalatok,...

Társkeresős tapasztalatok, tanácsok?

Figyelt kérdés

Nekem sajnos nincsenek túl jó tapasztalataim. Egy hete regisztráltam, 23 üzenetet küldtem, a statisztika a következő:


5 nem olvasta el,

17 elolvasta, de nem válaszolt,

1 elutasító válasz,

0 pozitív válasz.


Az üzenetben igyekszem udvarias lenni, megszólítom és ha lehet, a bemutatkozására reagálok. Mindenki egyedi üzenetet kap, a sablon nálam felejtős, szerintem ez a legkevesebb. Nem tartom magam helyes pasinak, és ha megszakadok, se leszek az, úgyhogy nem marad más, mint a kedvességemmel, a figyelmességemmel és az intelligenciámmal való meggyőzés, de ez társkeresőn, első üzenetben nem igazán működik. A leírásban sem hazudok magamról, nem írhatom, hogy szeretek bulizni, rengeteget utazni és új emberekkel megismerkedni, hiába fogok ettől érdekes embernek tűnni, mert nem akarok hazudni és később úgyis kiderülne, hogy ezek nem igazak rám.


Talán túlságosan műnek és megtervezettnek tűnnek az üzeneteim, de nehéz jót írni. Egy "Szia, beszélgetünk?" semmitmondó, azon nem csodálkoznék, ha erre nem válaszolnak. Ellenben nehéz úgy ráírni valakire, hogy nem ismered, mivel mindenkivel másképp lehet megtalálni a közös hangot, az elvárások különböznek. De ha valakinek csak egy idézet van kint, akkor nehéz ezen kívül bármit is írni.


Tapasztalatokat és tanácsokat kérnék. A következőket ne írjátok, csak felesleges köröket futnánk:

"Tökmindegy, mit írsz, a nők úgyis csak a képeid alapján döntenek." – Köszi. Elárulnád azt is, hogy hogy legyek jóképűbb?

"Biztos csak a legjobb nőkre írsz rá." – Ez nem igaz. Azokra írok rá, akik nekem tetszenek, függetlenül attól, hogy mennyire "jó nő".

"Felejtsd el a netes társkeresést. Járj bulizni, ott rengeteg lehetőség van ismerkedésre!" – Nem nyert. Nem vagyok bulizós típus, ráadásul introvertált vagyok és nehezen teszem meg az első lépést.

"Felejtsd el a netes társkeresést. Járj társaságba, sportolni, ott megismerkedhetsz új emberekkel!" – Na igen, talán így kellene tennem. De mint mondtam, ez nálam nehéz ügy.

"Menj el egy hivatásoshoz!" – Szex érzelmek nélkül? Kösz, ez nem az én világom.



2015. ápr. 2. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor legyél kitartó!

Más lehetőség nincs.

Ha magadat adod, olyannal találkozol akit te érdekelsz.

Ha megjátszod magad, akkor nem téged akarnak.


Türelem. Semmit se csinálsz rosszul, csak azonnali eredményt vársz.

Adj időt magadnak.

2015. ápr. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bemásolnád az egyik üzenetet ami szerinted jól sikerült és nem kaptál választ?


Lehet, hogy amit te jónak gondolsz az egy nőnek sablonos vagy éppen semmit mondó.


Egyébként a kép alapján döntés sajnos ilyen, felesleges az ámítás.

2015. ápr. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem írottakkal.Én több évig keresgéltem több oldalon hasonló elgondolással mint te.

Tegyél ki fotót ha még nem tettél.Ezzel több felesleges levélváltástól kíméled meg magadat.

2015. ápr. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#2: Ide nem szívesen, de privátban küldök párat.

#3: Természetesen vannak kint képeim.

2015. ápr. 2. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!