Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem a barátnőm, mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a barátnőm, mégis másról álmodok? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem valakivel a munkahelyemen...,

aki többszöri ránézésre is leszbikus.


Amikor odakerült hozzánk, észrevettem, hogy keresi a tekintetem. Nem jöttem rá, hogy azért, mert szimpatikus vagyok vagy randa, vagy mert látja rajtam, hogy leszbikus vagyok, vagy én néztem őt meg először és nem ő engem?? :))


Beszélgetni kezdtünk. Nem merültünk el semmiben, átlagos témákban csevegtünk. De egyszer egy közös ismerős folytán belementünk a leszbikus témába. Azt mondta, hogy egyszer valaki rámozdult, és rosszul érezte magát tőle, vagyis zavarba jött...


Tagadja, hogy ő az lenne.


És úgy látom szeret "viccelődni" ennek megerősítésére is. "van 2 gyermekem"

Persze nem ismerem, így nem cáfolhatom, hogy nem így van. Talán csak védekezni akart, mikor megkérdeztem, hogy a szüleivel él-e.


A lényeg, hogy szimpatikus, és nem tudom, hogy jó-e vagy rossz, hogy csipkelődik, és néha megérint (nem véletlenül), akarattal. (Egy mini masszi a vállon, megfogja az alkarom)


Viszont van közöttünk kb 10-15 év.

És barátnőm van. Jó ideje vagyunk együtt, de nem az lenne a baj, hogy ellaposodtunk, hanem csak nem passzolunk egymáshoz, amit még nem vallottunk be egymásnak. Szeretjük mindketten a másikat, csak valami mégsem működik jól.


Túl sokat gondolok a szabadidőmben erre a másik nőre, de semmi pajzán, csak, hogy vajon összefutunk-e a munkahelyen és hasonló dolgok. És már álmodok is vele, azóta, mióta hozzámért néhányszor.

Viszont tudom, hogy neki is hasonló a viselkedése és a mentalitása, mint a jelenlegi barátnőmé, max néhány évvel tapasztaltabb és érettebb.


Nem tudom, hogy tetszik-e nekem vagy nem.

És nem tudom, hogy meddig fog még "működni" a párkapcsolatom.


De azt tudom, hogy nem mehet ez tovább, hogy egy olyan nőről álmodok, aki tudom, hogy nem lenne jó partnerem és, hogy imádkozom azért, hogy helyrejöjjön a kapcsolatom, mert jobb egy hosszan tartó szeretet helyrehozni, mint egy újba beleloholni.

Hogy verjem ki a fejemből, úgy, hogy érdekel? És hogy hozzam helyre azt, ami talán kisiklani készül?



2015. febr. 19. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Van két gyereke, ráadásul bevallottan kellemetlen számára a leszbikus kozeledés? Egyértelműen kudarc lenne kikezdened vele, főleg hogy ugye házi nyúlra nem lövünk.


Ehhez még hozzávéve, hogy van barátnőd - nem is tudom, miről beszélünk. A barátnőd megcsalását fontolgatni egy minden szempontból rossz próbálkozás miatt... szerinted lenne ennek a világon bármi értelme?


Még ha nem lenne barátnőm, akkor se mozdulnék rá a helyedben egy ilyen nőre...


35 leszbikus

2015. febr. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A 2 gyerek egyertelmuen kamu... Ez nem is vet fel bennem kerdest. Es gyanotom parja sincs.

A paromat pedig ha akarnam sem tudnam megcsalni... Nem a no miatt. De valsagban a parkapcsolatom. Koze nincs ehhez az ugyhoz

2015. febr. 22. 09:35
 3/3 demszike válasza:
Hát én énekem ehhez ennyi volna a hozaszolasom egyértelműen én is lezbi vagyok és párom is van már 3 éve és én ezzel úgy vagyok hogy ha megérint engem egy nő én is álmodozni szoktam róla meg ijeneket de ami a roszab szitu én nem is nyugszik addig amíg mennem kaparintom mert szeretem a változatosságot de viszont szeretem a páromat is ehhez mit szóltok ezt nem értem saját magamban sem de ha te nem vagy ijen típus mind én akor inkább ne tedd de ha mégis akor addig úgy sem fogok nyugodni amíg meg nem kaparintod
2015. máj. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!