Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek miért van lényeges...

Szerintetek miért van lényegesen több egyedülálló férfi, mint egyedülálló nő?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 6. 14:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom hogy egy kapcsolathoz egy férfi és egy nő kell,pontosan ugyanannyi nőnek van pasija,mint ahány pasinak nője.De %-os arányban a nők közt több az egyedülálló,mert Magyarországon sokkal több nő van.
2015. ápr. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

mert több a férfi, mint a nő

gondolj bele, ha van 100 férfi és 100 nő és 80 nőnek van párkapcsolata, akkor ahhoz ugyanennyi férfinak kell hogy legyen (kivéve ha a nő leszbi)

tehát nem lehet jelentősen több egyedülálló férfi

2015. ápr. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert a nagyon jóképű férfiak egyszerre több nőt futtatnak. Egyébként nem gondolom, hogy lényegesen több lenne.
2015. ápr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Az egyedülálló nők jelentős része is foglaltnak tekinthető, hiszen sokuknál már körvonalazódott a tökéletes férfi képe, az ideál, ami alább semmiképp sem fogják soha leadni.


Az én felfogásom szerint tehát tételezzük fel, legyenek egyenlőek az arányok: 100 egyedülálló férfi és 100 egyedülálló nő. Az igényeknek, és az elvárásoknak köszönhetően a 100 férfi a 100 nőből minimum 60-70-et simán el tudna képzelni potenciális barátnőjelöltnek, ellenben a 100 nő a 100 férfiból csupán maximum 10-nek ad esélyt, azaz a 100 nő a 10 legjobb férfit veszi számításba, a többi 90 le van szarva.

2015. ápr. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Egyrészt mert fiatalok között kb. másfél-kétszer annyi férfi van, mint nő. Másrészt a legjóképűbb férfiaknak több nőjük is van egyszerre.
2015. ápr. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hát egyedülálló nőként mondom, hogy az egyedüllálló férfiak a környezetembe nem is akarnak barátnőt, mind csak addig akart engem is amig nem tudták hogy nincs párom és komoly kapcsolatot szeretnék...
2015. ápr. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

17-es: egy csomószor hallom ezt a 30-as nőktől is, másrészt viszont azt látom, férfiként, hogy egy szűk kisebbséget (az igazi alfahímeket leszámítva) ez nem igaz.


Érdekes, hogy ugyanazt a szituációt férfiak és nők mennyire eltérően látják. Remélem jönnek hamarosan a ufo-k, és lesz aki közvetít a felek között, mert így mindenki egyedül marad :D

2015. ápr. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!