Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen hamar alakul ki a...

Milyen hamar alakul ki a szimpátia, illetve a szerelem?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy egy lányt elhív egy srác randizni. Találkozgatnak, ismerkednek. Feltehetőleg milyen hamar fognak valami többet érezni egymás után? Foglalkoztat a kérdés és mivel tapasztalatom még nem volt kíváncsi lennék rá.

2015. ápr. 6. 22:20
 1/2 A kérdező kommentje:
Javítok: egymás iránt
2015. ápr. 6. 22:21
 2/2 To7ka ***** válasza:
100%

Egymás iránt. Szerintem nincs rá egy általános időintervallum, hogy 2. randin már szerelem. Általában valamilyen vonzalom manapság már online beszélgetés, vagy ismerkedés alatt kialakul, ami az első randin is "kiteljesedhet". Általában már úgy mentem randizni, hogy a végén elcsattant egy csók, és bőven megvolt a kölcsönös vonzalom, de előfordult, hogy töltöttünk együtt egy kis időt előbb, jobban megismertük egymást, és lassabban épült fel minden.:)

Konkrétan, hogy szerelem mikor lesz, az nagyon fura kérdés. Szimpátia az első pillanattól, első beszélgetéstől, konkrétan szerelem nem tudom... Amikor egyre több tulajdonságát megismered, és sorra olyanokkal találod szembe magad, amibe nem tudsz nem beleszeretni, és szereted egyszerűen önmagáért. Attól függ, mennyi idő alatt ismeritek meg egymást ilyen mélyen:)

2015. ápr. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!