Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Netes ismerkedés, szerintetek...

Netes ismerkedés, szerintetek találkozzak vele?

Figyelt kérdés
Facebookon beszélgetek egy sráccal, és beszéltük, hogy majd találkozunk, de én nem tudom, hogy akarok-e tőle esetleg barátságnál többet...ha találkozunk az rögtön randinak számítana, vagy csak normális baráti ismerkedésnek? Nem szeretném, hogy randinak vegye, amíg nem ismertem meg csak barátilag is a valósgában, és amíg ki nem alakul az a bizonyos baráti-bizalom/ bizalom.(16/L)

2015. ápr. 7. 09:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Mond hogy azért találkozzatok hogy sétáljatok. Meg közöld vele vagy célozz rá hogy nem randizni akarsz csak barátkozni, és majd ha megismeritek egymást más is lehet... Ilyen egyszerű.
2015. ápr. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
oh, köszi, ez jó ötletnek tűnik:D
2015. ápr. 7. 10:07
 3/7 anonim ***** válasza:
A találka előtt tisztázzátok, hogy mi is a célja annak, hogy személyesen is találkoztok. Aztán majd lesz valahogy. :)
2015. ápr. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De nemtudom, hogy jó ötlet-e csak úgy megírni, hogy: Nem tudom, hogy akarok-e bármit is tőled, először csak barátként szeretnélek megismerni. Mert lehet hogy meg se fordult a fejében, hogy másképp legyen...bár valószínüleg így fogok tenni...csak ha meg ő nem barátilag akart találkozni velem, lehe teljesen meghal a beszélgetés..
2015. ápr. 7. 10:28
 5/7 anonim ***** válasza:

elsőre mond azt h pofavizit :-)

és van 1 órád erre

beültök iszok valamit (kv tea üdcsi) és beszélgettek


és majd ott kiderül h mi lesz a folytatása a dolognak ..

ha lesz

2015. ápr. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor így lesz:D (tetszik a pofavizites szóhasználat:D)
2015. ápr. 7. 10:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Már miért ne lenne jó ötlet? Természetes dolog, hogy előbb le akarod csekkolni a fiút. Ha ezt nem érti meg, akkor valami nagyon nem kerek nála.
2015. ápr. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!