Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, ha szerelmes...

Mit tegyek, ha szerelmes vagyok egy fiúba, de nem tudom, hogy Ő hogyan érez irántam?

Figyelt kérdés

Egy 14 éves lány vagyok, és már az őszi kirándulás óta szerelmes vagyok egy tőlem 1 évnél nagyobb srácba. Az elején amikor a kirándulás során beszélgettünk, csak nagyon szimpatikus volt....Aztán ez az én részemről átalakult szerelemmé. Nem sokkal később kiderült, hogy a legjobb barátnőm, Jázmin is belé szerelmes.... Elkeseredtem, de Jázmin azt nem tudta, hogy én is szerelmes vagyok ugyanabba a srácba.. Farsangkor felkért táncolni egy szerelmes számon. (Jázmint is felkérte) Idővel elmondtam Jázminnak, hogy én is ugyanabba vagyok szerelmes. Nem haragudott. A sráccal mindketten jóban vagyunk. Ő gyakran ránkmosolyog, meg beszélget velünk. Na most az én szempontomból még az a bökkenő, hogy a srác a testvérem haverja. Ezért, ha otthon elmondanám, hogy szerelmes vagyok, és azt, hogy kibe, akkor az előbb utóbb eljutna a sráchoz, na meg a bátyám is ezzel szivatna.

Van egy olyan érzésem, hogy a srác Jázminba szerelmes...... (Vagy belém). Legalábbis, abból ahogy beszél (amiket beszél) velünk, ahogy mosolyog ránk, meg bámul, ezt ítélem meg. Azt azért nem teljesen tudjuk eldönteni, hogy melyikőnkbe szerelmes, mert mi mindig együtt vagyunk.... Így nem tudjuk, hogy a srác kivel szeretne igazán beszélgetni, kit bámul.. stb.

A srácról egy pár infó, hogy esetleg ha fiúk is olvassák ezt, és ők ilyenek, akkor ők szerelmet vallanának, vagy mit csinálnának a srác helyében: okos, vicces, nem annyira vakmerő. (És nem a legszebb)



#szerelem #vicces #testvérem haverja #barátnőm szerelme
2015. ápr. 8. 18:57
1 2
 1/13 To7ka ***** válasza:

De fura ez a "tőlem 1 évnél nagyobb" kifejezés a nálam 1 évvel idősebbre.:o


Lényegtelen, hogy a barátnőd kibe szerelmes, azzal ne törődj. Jázmin így járt, ez van, kiheveri.

Nem kell otthon elmondani.

Kérdezd meg, hogy elkísér-e valahova, vagy csak úgy sétálni, elmegy-e Veled kettesben fagyizni (lassan jó idő lesz), és kérdezd meg, hogy mit érez Jázmin iránt, vagy tetszik-e neki, szeretne-e Vele lenni, Te meg persze nem árulod el neki. A válaszától függően meg fogadd el vagy kérdezd meg, megállva Vele szemben, hogy és irántad hogy érez. Itt jönne a csók optimális esetben.

2015. ápr. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
A sracnak mindketten tetszetek!
2015. ápr. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

1. Az a kiemelkedő probléma, hogy idén még a testvéremmel egy suliba járok, és mindent lát, amit suliban, suli után csinálok. :/

De jövőre egy másik iskolába megy, a srác meg marad, úgyhogy valószínűleg valahogyan megpróbálom követni a terved.

2. Igen, ezt már sokan mondták. Mondjuk szerintem ez nem igazán lehetséges. :P

2015. ápr. 8. 20:36
 4/13 A kérdező kommentje:
Majd várom még a további válaszokat. :)
2015. ápr. 8. 21:43
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát az is lehet, hogy a srác látja rajtatok, hogy mindketőttöknek tetszik és ez hízeleg neki. Élvezi, hogy milyen népszerű, ettől el is lehet szállni. Az idő el fogja dönteni, hogy kit választ, választ-e. Ha a szeme előtt vagy, vele vagy, valszeg fog lépni. De ahogy előttem írták rá is lehet kérdezni.
2015. ápr. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

3. Nem tudja. Nem viselkedünk feltűnően. (Szerencsére) Akkor már a srác szólt volna a testvéremnek, mert jó barátok. Nem szállna el ilyesmitől, mert nem túlságosan nagyképű. Csak azt mutatja. (Olyan mint a bátyám)

Amúgy meg nem igazán népszerű. :)

2015. ápr. 9. 13:31
 7/13 A kérdező kommentje:

Jázminba szerelmes, úgyhogy kár volt ezen agyaljak. :'

Bár nem tőle tudtam meg, de az osztálytársai mondták, hogy egy felelsz vagy mersz folyamán kiderült..... Persze ők nem tudják, hogy Jázmin, és én is abba a srácba vagyunk szerelmesek. Szóval én próbálok ebből az egészből viccet csinálni a suliban, aztán meg amikor hazamegyek, egész délután zokogok.

2015. ápr. 26. 21:46
 8/13 anonim válasza:
Nyugottan írj ha van kedved. :)
2015. ápr. 28. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Jaj hát ez aranyos:)

Winx clubból Flórára emlékeztetsz aki szerelmes volt Héliába de nagyon széggyelős volt és nem merte kimutatni,aztán amikor elmondta kiderült Hélia is szerette:)

Na jó lehet ez csak mese

És én csaj vagyok


De megpróbálok segíteni,amugy az én egyik barinőmet is Jázminnak hivják

:D

Na szal egy kicsit szét kéne válnotok szerintem a srác közeléba mindig egyikőtök felváltva tűnjőn el a jelenlétében és talán akor megtudjátok

Amugy szerintem bevallhatod neki hogy nem baj ha más szeret de te,vagy hát én neked szurkolok hogy te kapd meg!

2019. aug. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Bocs most olvastam a kommented🙀

Ajj! Ez a jázmin!

2019. aug. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!