Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, ha szerelmes...

Mit tegyek, ha szerelmes vagyok egy fiúba, de nem tudom, hogy Ő hogyan érez irántam?

Figyelt kérdés

Egy 14 éves lány vagyok, és már az őszi kirándulás óta szerelmes vagyok egy tőlem 1 évnél nagyobb srácba. Az elején amikor a kirándulás során beszélgettünk, csak nagyon szimpatikus volt....Aztán ez az én részemről átalakult szerelemmé. Nem sokkal később kiderült, hogy a legjobb barátnőm, Jázmin is belé szerelmes.... Elkeseredtem, de Jázmin azt nem tudta, hogy én is szerelmes vagyok ugyanabba a srácba.. Farsangkor felkért táncolni egy szerelmes számon. (Jázmint is felkérte) Idővel elmondtam Jázminnak, hogy én is ugyanabba vagyok szerelmes. Nem haragudott. A sráccal mindketten jóban vagyunk. Ő gyakran ránkmosolyog, meg beszélget velünk. Na most az én szempontomból még az a bökkenő, hogy a srác a testvérem haverja. Ezért, ha otthon elmondanám, hogy szerelmes vagyok, és azt, hogy kibe, akkor az előbb utóbb eljutna a sráchoz, na meg a bátyám is ezzel szivatna.

Van egy olyan érzésem, hogy a srác Jázminba szerelmes...... (Vagy belém). Legalábbis, abból ahogy beszél (amiket beszél) velünk, ahogy mosolyog ránk, meg bámul, ezt ítélem meg. Azt azért nem teljesen tudjuk eldönteni, hogy melyikőnkbe szerelmes, mert mi mindig együtt vagyunk.... Így nem tudjuk, hogy a srác kivel szeretne igazán beszélgetni, kit bámul.. stb.

A srácról egy pár infó, hogy esetleg ha fiúk is olvassák ezt, és ők ilyenek, akkor ők szerelmet vallanának, vagy mit csinálnának a srác helyében: okos, vicces, nem annyira vakmerő. (És nem a legszebb)



#szerelem #vicces #testvérem haverja #barátnőm szerelme
2015. ápr. 8. 18:57
1 2
 11/13 anonim válasza:
Nekem is irhatsz nyugodtan meg beszéjjük,akár barátnők is lehetnénk😺
2019. aug. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Megutáltam jázmint!!!!!!!!!!!!!
2019. okt. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Tudom hogy már 18 vagy, és már rég kiheverted, de g..i jázmin
2019. okt. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!