Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyi esélyem van a lányoknál...

Mennyi esélyem van a lányoknál 163 centisen és 47 kilósan? 26 éves vagyok és felszívódási rendellenesség miatt hát ennyi vagyok, lehet valami esélyem?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 9. 22:00
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. ápr. 9. 22:27
 12/16 anonim ***** válasza:
én is alacsony srác vagyok és még magasabb csajoknak mintha jobban bejönék xd
2015. ápr. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Menny el orvoshoz,mert ez nagyon gáz a szemükben hidd el.

Én csak amikor egy képet linkelet a lánynak mert izmos testem egyből talizni szeretne,meg alig kell beszélgetnem.

Sőt sok lány mondta,hogy 80kiló alatt a pasi nem pasi ne is próbálkozzanak.

Szerintem menj el orvoshoz,mert nem férfias az a baj,nekik egy igazi férfi kell akiben látják,hogy sportos,aki iszonyatosan meg tudja d..gni,akitől nedvesek lesznek és imádják.

Tehát mindenképpen orvos kevés az esélyed sajnos.

2015. ápr. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Menny ááááááá Menj bocsi.Ekkora szarvashibát elkövetni.
2015. ápr. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Szerinted nem járok orvoshoz??? Ott van a kérdésben, felszívódási rendellenesség. Nem én találtam ki, az orvosok mondták, nem tudok ellene mit tenni.
2015. ápr. 11. 13:57
 16/16 anonim ***** válasza:
Gyógyszeres kezelés,valamit muszáj mert ezt nem én találtam ki hanem a lányok mondták.
2015. ápr. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!