Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Tetszem neki, vagy csak...

Fiúk! Tetszem neki, vagy csak udvarias típus? 20L

Figyelt kérdés

Van egy srác. Kisvárosban élünk. Nem ismerjük egymást. Előfordul, hogy egy héten belül többször összefutunk az utcán spontán.


Egy ideje észrevettem, hogy mindig köszön és néz. Nem méricskél, hanem az arcomat és a szememet nézi. Sosem ment még úgy el mellettem, hogy ne köszönt volna.


Olyan is megesett, hogy mikor mentem hazafelé a munkahelyemről és ő is valahonnan, megpillantott az út másik oldalán. Figyelt és várta az alkalmat, hogy odaköszönhessen.


Sokan köszönnek, hisz mint írtam, kisvárosban élünk, de ez más... Csak beképzelem? Túlkombinálom?


2015. ápr. 13. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Neked tetszik a fiú? Csak mert az ember hajlamos kombinálni, ha szeretné hogy tetsszen valakinek. Az valószínű, hogy szimpatizál veled, különben nem köszönne.
2015. ápr. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
csak szeret köszönni. ez a hobbija
2015. ápr. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem te jársz egy sárga Daewoo matizzal?
2015. ápr. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Interferencia ***** válasza:
Ennyiből szerintem nem egyértelmű, bármi lehet. Ha szimpatikus, kezdeményezhetnél nála.
2015. ápr. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!