Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 17 éves normális szingliként...

17 éves normális szingliként mi oka lehet annak, hogy senki sem vesz észre?

Figyelt kérdés

jó, hisztizni én is tudok, de kb. mindenki....

De... szerintem kedves, okos és érzelmes vagyok. nem vagyok kövér, sőt sportos, és csúnya se... tudom h nem minden a külső, de szerintem belső tulajdonságaim is rendben vannak, mégsem vesz észre egy rendes fiú sem.


Mi lehet az oka?



2015. ápr. 13. 22:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A hiszti az egy kizaro ok nalam.
2015. ápr. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
"rendes fiú". szóval másmilyenek észrevesznek?
2015. ápr. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

A mai tinik ilyenek én is ezt tapasztalatom sajnos

Fiú vagy lány vagy?

17/L

2015. ápr. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
mindenki tud hisztizni... drágám 1-es tuti te is.... ki tudsz akadni.... am meg ilyen buta, egyéjszakasok kiszúrnak, de persze nem olyan vagyok
2015. ápr. 13. 22:36
 5/17 anonim ***** válasza:
A kulcs a normális szóban van. Mivel normális vagy, aligha van igény manapság ilyen emberre. Nyugi, nem vagy egyedül. Amúgy meg nem tudod kifele jól kommunikálni a nőiességedet, ez is a bajod.
2015. ápr. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
Rossz a kisugárzásod,öltözködésed nulla,még se vagy olyan húde szép,mint hiszed,ezek lehetnek az okai :)
2015. ápr. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Képet mutass!
2015. ápr. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Dugjunk?
2015. ápr. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
jol oltozok, és nem mondtam h bomba vagyok, ink átlagos, v annál kicsit jobb. a kisugárzásom... hát azzal van baj... elég félénk vagyok...
2015. ápr. 13. 22:39
 10/17 anonim ***** válasza:

17évesen azért még ne akarj zárdába vonulni.

Nekem 19 évesen volt az első fiúm. Én is ezen tipródtam mint te, mert nem találtam csúnyának magam, de valahogy mégsem kellettem senkinek. Ha meg kicsíptem magam, és kicsit kihívóan viselkedtem, mindenki csak le akart fektetni.

Türelem, normális srác is kevés van, idő,mire rád talál. Nincs veled semmi baj.

2015. ápr. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!