Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 17 éves normális szingliként...

17 éves normális szingliként mi oka lehet annak, hogy senki sem vesz észre?

Figyelt kérdés

jó, hisztizni én is tudok, de kb. mindenki....

De... szerintem kedves, okos és érzelmes vagyok. nem vagyok kövér, sőt sportos, és csúnya se... tudom h nem minden a külső, de szerintem belső tulajdonságaim is rendben vannak, mégsem vesz észre egy rendes fiú sem.


Mi lehet az oka?



2015. ápr. 13. 22:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mert nyilván nem vagy olyan helyen, ahol észrevennének, feltételezhetően nem a "menő" társaság legharsányabb tagjához van szerencsénk. Egyébként minimális zárkózottság is lehet, ezt nem lehet ennyiből megállapítani, illetve a kívülről szinte tökéletesnek tűnő lányokhoz (szép, kedves, okos stb.) ritkábban mennek oda a "rendes" fiúk- félve a magas elvárásoktól.
2015. ápr. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Pár napja is volt egy hasonló kérdés valami elég jó nőciről, aki hasonló módon elégedetlenkedett. Baromira furcsállom, hogy egy jó nőt senki nem vesz észre, amikor mindenhol és mindig azt látom, hogy az egyedülálló szép csajokat rengetegen megkörnyékezik.
2015. ápr. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2015. ápr. 13. 22:41
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem 2 válaszod után leesett hogy nem vagy szimpatikus.
2015. ápr. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló, neked is köszi, de ez alapján nem lehet itélni.
2015. ápr. 13. 22:43
 16/17 anonim ***** válasza:
Mert nem GyK-n próbálkozol.
2015. ápr. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Igazából(nem tudom merre lakhatsz) az is lehet a probléma, hogy nem jársz olyan közösségbe ahol tudnál ismerkedni. Sajnos én is ebben a cipőben járok, egy zsákfaluban élek, sportolok, nem nézek ki rosszul, nem mondanám magam egy professzornak, de mindenhez hozzá tudok szólni kb, csak sajnos nem tudok eljárni közösségekbe szórakozni a településem elhelyezkedése miatt. Próbálkozni már csak próbálkoztak, gondolom a normális fiú, akit keresel már rég a barátzónában csücsül. Sajnos én is így jártam 2 alkalommal, inkább élem az életemet, aztán pár év múlva csak találok olyasvalakit, aki nem azt értékeli, hogy bunkózom vele :)

17/F

2015. ápr. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!