Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit jelentenek ezek a jelek?

Zsinga kérdése:

Mit jelentenek ezek a jelek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, egy osztálytársam nagyon tetszik, vagyis szerelmes is vagyok belé, egyszerüen nem birom levenni róla a szemem legtöbbször, de azért nem viszem teljesen tulzásba, ő is szokott figyelni, néha integet is és mosolyog, ekkor én is vissza integetek és mosolygok rá. Tudni kell rólam ,hogy amugy is kicsit félénkebb tipus vagyok, de főleg amikor vele beszélek, vagy őt nézem akkor a legjobban. Nem szoktam dadogni vagy ilyesmi ennyire nem durva, teljesen normálisan eltudok vele beszélgetni. Amikor mellettem ül, akkor is szokott rám nézni és mosolyogni, de máskor szinte semmi, inkább elfordul a másik irányba, de mostanában ezt nem csinálja, mintha nyitottabb lenne felém, legtöbbször csak nézzük egymást órákon amikor nem mellettem ül, de nem mosolyog, én sem csak szemezünk. Imádom amikor mellettem ül, és egy feladaton dolgozunk és már annyira összedugjuk a fejünket, hogy remélem jelent valami ez is, hogy szereti a közelségemet, valamelyiknap megkérdezte, hogy rám dőlhet-e, persze, hogy igent mondtam. Amikor valami vicceset mondok, valójában a nevetését is imádom, mindent imádok benne, akkor ma is megérintett és azt mondta, de aranyos vagyok. Tudom, hogy ez sok lánynál a cukizás/aranyosozás a barátság zónába kerül, de megtudtam valamelyiknap tőle, hogy ő azokat a srácokat is lecukizza akik bejönnek neki. Tudni kell még róla, hogy ő is a legcukibb/aranyosabb lány akivel valaha találkoztam, mind belsőleg, mind külsőleg. Szóval szerintetek ezek lehetnek szimpla barátság jelei is, vagy jelentenek többet?

2015. ápr. 15. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Háát,sok mindent pl kedvelhet téged,vagy azt akarja barátok legyetek,esetleg kérdezd meg tőle.
2015. ápr. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezek a szabadkőművesség jelei 😱 lehet h ismered az egyik testvéremet?
2015. ápr. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyertelmu h tobb mint szimpla baratsag, total bejossz neki, ugyhogy hivd el randizni de legalabbis probalj meg vele beszelgetni es tovabb vinni a dolgot:-)
2015. ápr. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!