Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol tudok Budapesten csendes,...

Hol tudok Budapesten csendes, kövér lányként ismerkedni?

Figyelt kérdés
Elég félénk vagyok, eddig egy kapcsolatom volt, ami nagyon rosszul végződött, így bizalmatlan szoktam lenni. Erre rátesz egy lapáttal az alakom, hogy nem vagyok csinos és így elég nehéz. Nincs sok tapasztalatom, nem tudom, hol/hogy lehet ismerkedni normális emberekkel.
2015. ápr. 16. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
bárhol lehet ismerkedni... nem a hely a lényeg... hanem az hogy tudj ismerkedni... mivel csendes is vagy és kövér is ezért nincs elég önbizalmad igy te soha sehol nem fogsz tudni ismerkedni
2015. ápr. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ez kedves
2015. ápr. 16. 17:06
 3/5 anonim válasza:
Mc donalds, további gyorséttermek..
2015. ápr. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kapcsolatnak SOHA nem úgy kell nekiállni, hogy "az előző nem sikerült, tehát ez sem fog".

Ez ilyen tipikus női hülyeség.

Szerezz egy kis önbizalmat... csak annyit, hogy mosolyogni tudjál a fiúra, aki tetszik. Biztos lesz olyan, amelyik odamegy utána.

Ja: ha odamegy, mire beszédtávolságra ér, tökéletesen felméri az alakodat és a súlyodat. Ha ő is mosolyog, akkor mindez tetszik is neki, szóval eszedbe ne jusson szidni önmagadat előtte!

2015. ápr. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Bárok, klubok, metrón.. mittomén.

Ha tényleg szeretnél ismerkedni, akár itt is, akkor írj privit. 24/F

2016. máj. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!