Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Budapesti egyetemista fiúk...

Budapesti egyetemista fiúk ismerkedni? 18L

Figyelt kérdés
informatikusok, mérnökök inkább kíméljenek :D

2015. ápr. 16. 17:41
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
10. hűha, egy lány nem akar dugni veled, jobb lesz, ha lenézed
2015. ápr. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim válasza:

Sotés vagyok, fogorvosi karon. 20/f, milyen témáról szeretnél beszélgetni?

Ha gondolod, írj..

2015. ápr. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Hát drágám :D nem sokra fogod te se vinni magadtól az életben, ha csak nem jó helyre rakod a segged... :D Ha meg bölcsész leszel akkor kérnék egy sajtburgert kiskrumplival :D
2015. ápr. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
87%

Bölcsész az elég semmi kar. Időhúzásnak jó.

Infósoknak meg mérnököknek lesz állásuk a bölcsészesek nagy részével ellenben:)

2015. ápr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

nem kértem véleményt a bölcsészekről, bár szerintem nem nézik le őket, de mindegy.

úgy tűnik, valakik nagyon magukra vették, hogy nem kellenek :D üljetek csak majd egyedül a diplomátokkal, meg a pénzetekkel, szüzen haltok meg :D

2015. ápr. 16. 18:14
 16/33 Kisboltos ***** válasza:
83%

Mit mond a bölcsészhallgató a bölcsésznek?

-Két sajtburger lesz.

2015. ápr. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

Miért halnának meg szüzen a mérnökök meg az infósok?

Elárulom neked hogy nem fognak úgy meghalni sőt a legjobb hogy a keresetük legalább 2-3x annyi lesz mint egy bölcsészesnek, sőt még munkájuk is lesz:)

A bölcsészet egy hab, és a végzettek nagy része nem fog állást találni:) Üdv a való életben.

2015. ápr. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
88%
Nem hogy az informatikusok, más sem állna szóba veled. Kicsit vissza kéne venni az egóból.
2015. ápr. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

az infósokkal és a mérnökökkel eddig az a tapasztalatom, hogy nem illünk össze, pusztán ezért írtam, hogy kíméljenek.

amúgy nem egó, olvasd vissza az eddigi válaszaitokat, ti támadtatok, én csak megvédtem magam.

amúgy meg nem minden a fizetés, én azt szeretném tanulni, ami igazán érdekel, nem azt, ami majd egyszer jól fizet.

2015. ápr. 16. 18:26
 20/33 anonim ***** válasza:

Én infósként bölcsész lányokkal hosszútávon nem kezdenék. Arra pont jó, hogy elvidd őket egy estére, meg kiszolgáljanak különböző gyorséttermekben. Egyébként, de a bölcsészeket nagyon is lenézik a műszaki karokon...

Több infós srácnak van szép barátnője, mint gondolnád. De szüzen halnak meg... Tényleg, igazad van.

2015. ápr. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!