Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Budapesti egyetemista fiúk...

Budapesti egyetemista fiúk ismerkedni? 18L

Figyelt kérdés
informatikusok, mérnökök inkább kíméljenek :D

2015. ápr. 16. 17:41
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Hátha a szóbelinél is ilyen jól eltudod adni magad... Inkább kímélj meg minket az önfényezéstől.
2015. ápr. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
bocs, de szánalmas, amit csináltok :(
2015. ápr. 16. 18:34
 23/33 anonim ***** válasza:

Az lehet hogy nem minden a fizetés, viszont nem rossz dolog az sem. + Mérnökként alkothatsz maradandót, adhatsz be szabadalmat is ami maradandó sőt ezzel még világhírnévre is szert tehetsz.

Tegyük hozzá hogy hasznosabbak és könnyebben el lehet ilyen pályákkal helyezkedni, több a fizetés és hasznos munkát végzel.

2015. ápr. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

pont egy bölcsész ossza az észt Istenem. :D

jó tárgyaid lesznek mint a krumplisütés gyakorlat 1,2,3 :D

jah majd elfelejtem, mérnök kolegáknak kötelező :D

https://www.youtube.com/watch?v=ctjFISyZdZg

2015. ápr. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
És mi a baj a mérnökkel?
2015. ápr. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Már majdnem írtam, bár nem vagyok egyetemista. De te a választott kar alapján ítéled meg a férfiakat? Ugyan, kérlek...
2015. ápr. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim válasza:

komolyan kérdezem h mi ez az általánosítás, főleg ha bölcsésznek készülsz, gondolom irodalomból, töriból jó vagy, lehetne annyi intelligenciád, h tudd, h az általánosítás az csak a buta proli emberek mentsvára és általában túlzó/demagóg.


azt h nem illetek össze mi alapján szűrted le? mármint hány fiú?

elismerem h infon rengeteg kocka van. sőt annyira, h velük még én se bírok dumálni, pedig vmilyen szinten én is az vagyok, hiszen ez lesz a munkám (ahogy amúgy egy bölcsész is "kocka" a saját szakmájában). illetve a nőhiány miatt ezek a srácok nem tudnak mit kezdeni a nőkkel. azért ez mondjuk a 10-20%ra igaz. a többiek tök normálisak. igaz kevés a kigyúrt kan, mert nincs idő a sok tanulás miatt, mondjuk bölcsészen még kevesebb kigyúrt embert láttam. meg kevés a tarisznyás, kábszeres elvont gitározó versíró srác is, azok itt kibuknak hamar.

de pl. ha elmész GTKra Corvinusra ott meg azt fogod tapasztalni h a legtöbb srác irtó sportos, öltönyben csapatja de pl. nagyon nagy százalékuk homokos, és egy elég nagy hányaduk bunkó is. szóval hülyék mindenhol vannak ahogy jófejek is. ezért hülyeség kizárni mondjuk a mérnököket.

2015. ápr. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim válasza:
mielőtt valaki félreértene, az h a Corvinusosok közt sok a meleg, az nem mintha gond lenne, csak nyilván, egy kapcsolat szempontjából nem előny a lánynak.
2015. ápr. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Szép.


Az egyik azért támad, mert mekisnek nézik, a másik meg azért, mert szűznek. Jó a buli, srácok.


Itt egy jogász is, dobjatok be a közösbe.

2015. ápr. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:

"GTKra Corvinusra ott meg azt fogod tapasztalni h a legtöbb srác irtó sportos, öltönyben csapatja de pl. nagyon nagy százalékuk homokos"


Tapasztalat, vagy mi? :D

2015. ápr. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!