Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ti milyen férfi...

Lányok, ti milyen férfi testalkatot szerettek a legjobban?

Figyelt kérdés
Pocakos, izmos, vékony ? Pl. hallottam, hogy valakik a pocakosokhoz szeretek oda bújni, terméseztesen gondolom kinézetre egy izmos ember jobban tetszik, biztos van aki a kéményebbhez szeret oda bújni igazából csak az arányokra lennék kiváncsi, kort is írjatok légyszi :)

2015. ápr. 17. 11:14
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Magas szálkás. nem kell hogy nagydarab legyen csak legyen rajta egy kis izom. Az sem baj ha pici hasa van de csak pici :D Az még nem pocakos kategória közel sem.
2015. ápr. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
22%

Nekem valahogy így néz ki az ideális férfi test:


[link]


(Azon a képen, amit a 2. hozzászóló linkelt be, nekem a jobb felső sarokban levő képen látható testalkat tetszik legjobban.)


De nekem is vonzó tud lenni az a típusú "mackós" testalkat, amikor egy amúgy sportos, izmos férfi szed fel plusz kilókat. (A Párom is ilyen.)

2015. ápr. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

# 22


Bocsánat, elírtam, a 4. hozzászóló által belinkelt képen értettem a jobb felső sarokban levő képet - de gondolom, rá lehetett jönni.

2015. ápr. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:

173cm vagyok 81kg F

Lanyok irjatok

2015. ápr. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

#22-es

És már volt is ilyen partnered ? Csak nem nagyon hiszem, hogy túl sok ilyen testű férfi szaladgál az utcán :D

2015. ápr. 17. 14:50
 26/29 anonim válasza:
Azt szeretem aki nem túl izmos, nem túl kövér ( több felesleg van rajta mint 5-8 kg) és nem túlságosan sovány ( 190cm 60 kg). Szóval a teljesen átlag, nem görög szobor. 15/L
2015. ápr. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Nekem a gazellatest jön be.

Jó magas és szálkás. Vékony, de nem sovány.

A túl izmos taszít. Nekem a Ryan Reynoldsról linkelt kép is sok. A mackós viszont bejön, de az nem úgy, hogy rávetném magam, hanem olyan szimpatikus.

2015. ápr. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
Nem kell, hogy izmos legyen, csak legyen vékony *-*
2015. jún. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

# 25


Igen, volt már. Az exemnek nagyon hasonló testalkata volt (illetve még van is), azért is szeretem ezt a képet. (Véletlenül még pont 188 cm magas is, mint Ryan Reynolds, az arca viszont nagyon más. És még csak konditerembe se járt soha életében, simán csak sokat sportolt, meg rengeteget dolgozott középiskolás korában építkezéseken, hogy pénzt keressen a nyári szünetekben meg hétvégéken, meg azért is, mert építőmérnöki karra készült. (Fősulis volt, amikor megismerkedünk, és úgy emelgette az 50 kilós cementes zsákokat, mint én a bevásárlókosarat. Simán megcsinált fogalmam sincs, hány fekvőtámaszt úgy, hogy én a hátán feküdtem az 56 kilómmal.)


Abban igazad van, hogy nem sok ilyen testű férfi szaladgál az utcán. Én azt az egyet a Balaton parton "találtam" egy szép emlékű nyári napon, egy szál fürdőnadrágban, úgyhogy nem kellett a beépített testszkenneremre és a fantáziámra hagyatkoznom. :-)


Mondjuk én is intenzíven sportoltam hosszú évekig, szép testű sportoló pasik között nőttem fel, biztos ez is befolyásolja valamennyire, hogy milyen testalkat tetszik.


A mostani párom meg történetesen mackós testalkatú, a szerencsésebb típusból, aki egy izmos testfelépítésre szedett fel plusz kilókat.

2015. jún. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!