Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 168cm és51kg vagyok. Semmiképp...

Anonimgirl21 kérdése:

168cm és51kg vagyok. Semmiképpen fogyni nem szeretnék. Viszont feszes, izmos feneket, combot igen. Probaltam hizni de egyszeruenbilyen alkatom van. Milyen proteint szedhetekbami nem fogyaszt, de nem ferfi testalkatot szeretnék?

Figyelt kérdés
Elkezdtem aerobicra, steppre járni és mellette a kondiban bicikli, taposogép és olyanok amivel a combom erősíthetem.

2013. jan. 17. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Hajaj...

Nincs "ilyen alkat", nem eszel eleget ésvagy elég jót. tömegnövelő étrend.

Proteint bármilyet ehetsz, csak porított fehérje, ugyanolyan, mint bármelyik másik fehérje.

Nem fogyaszt, semmi sem fogyaszt, csak a jól összrakott diéta, tehát a fogyás komplex folyamat eredménye, nem egy összetevőé.

Férfias testalkatod akkor se nagyon lehetne, ha akarnál, bár attól függ, mi számít neked férfiasnak. Elég eltorzult manapság ez a kép.

Ha izmos lábakat akarsz, akkor inkább guggolgass, amit eddig csinálsz, az nem feltétlen arra való. A bicaj és a taposó is max akkor ha nagyon nehéz fokozatra állítod.

2013. jan. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Súlyzós edzés: guggolás, kitörés, stb..+ tömegnövelő étrend.

Nagyon izmos nem leszel naturálban, hiszen kb 1/25 annyi tesztoszteront termelsz, mint egy férfi.

2013. jan. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam hízni.Volt hogy direkt éjjel is ettem rengeteget. jo az étvágyam és nem diétáztam soha. Azt olvastam, hogy a fehérjék fogyasztanak viszont kell az izmoknak...stb..tehát akkor fogyaszt vagy nem? meg légyszi irjátok le a nevét amelyik jó lenne. A tömegnövelőt azt szedik azért hogy feszesek legyenek és még nőiesen izmos. Tehát az izmaim vonala mint egy férfié ilyent nem szeretnék.Erre értettem a f testalkatot. Túl vékonynak érzem magam és hizni nem tudok ezért gondoltam az "izom épitésre" hogy vastagabb combom és "pupos" fenekem legyen. Az alakom jo csak vékony.Bocs ha hülyeségeket irok,nyugodtan irjátok le,csak már nem tudom mit csináljak. Tehát ha tömegnövelő van szamomra vagy protein akkor irjátok légyszi le a nevét pontosan. Meg a tanácsaitokat.. köszönöm eddigi válaszaitokat is..
2013. jan. 17. 22:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Szinte mindenben tévedsz.:) Reggel majd hosszan kifejtem és segítek, de telón vagyok így nehéz.

Elöljáróban annyit, hogy nincs olyan, hogy a fehérje fogyaszt.

És soha nem lennél férfias egy tömegnövelőtől sem. Tudod mi az: fehérje és szénhidrát. Sima kaja. Egy rizses hústól sem leszel férfias, ezektől sem. :)

De majd holnap írok.:)

2013. jan. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
okés!köszi :)..
2013. jan. 17. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!