Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért tör le, ha egy csaj...

Miért tör le, ha egy csaj csúnyának nevez és olyan csúnyán beszél velem? Ez gyengeség, más fiúk hogy bírják a folyamatos bántásokat?

Figyelt kérdés
Jó már elfogadtam, hogy nem vagyok a jelek szerint egy Justin Bieber-One direction keverék, de azért néha jól esne, ha legalább egy lány nekem si bókolna, hogy helyesnek tart vagy valami egyértelmű jelet kapnék, hogy én is tetszem egy csajnak is legalább. Mégis ehelyett szinte folyton az alázásokat kapom, hogy fúj, de ronda, hagyjál kopj le stb. A vicc, hogy a képeimem van lájk, de az is kicsi 14-15 évesektől, pedig leginkább épp ők fikáznak meg a 18-20 év körüli csajok. Mintha senkinek sem lennék az esete, ez egyre nehezebben viselem már. Főleg, hogy nekem meg rengeteg mások általán csúnyaánk tartott lány is bejött már.
2015. ápr. 19. 10:27
 1/8 CptTomato ***** válasza:
92%

Engem aztán szapulhatnak ahogy akarnak.... :D

Az egóm nagyobb annál minthogy az ilyesmi meghasson.

2015. ápr. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne szomorkodj allj talpra edzel engem suliban bastattak meg alaztak....amiota edzek latom h megnezegetnek nem volt mec csajom 20/f
2015. ápr. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha olyan beszél velem csúnyán aki fontos nekem az rossz érzés, egyébként leszarom.
2015. ápr. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez normális, a legtöbb embernek rosszul esik ha bántják. Mondjuk én ismerek egy kivételt, de ő csak erősíti a szabályt :D
2015. ápr. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Te meg nyugodtan ribizd le ne félj arra ugranak a csajok. Az nagyon sértő egy csajnak hidd el ;)
2015. ápr. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csináltak velem is ilyet. Vagy megtanulod elengedni a füled mellet és szóba sem állnio velük, vagy visszavágsz úgy hogy köpni nyelni se tudjanak.

Nálam az első nem vált be, maradt az utóbbi, és be is vált.

2015. ápr. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért ne várd hogy egy lány bókolni fog neked ha egy csávó olyan helyes,hogy rögtön le esik tőle a bugyim sem fogok neki bókolni...

Sosem értettem lányként sem,hogy sok csaj miért alázza meg a kicsit csúnyább srácokat de azokkal nem érdemes törődni hidd el olyan bűn ronda csávóknak is van barátnőjük hogy el sem tudod képzelni.Neked is lesz ne aggódj és ne add fel:)

2015. ápr. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A csendes, vicces fiúkkal nincs bajuk.

Légy olyan.

2015. ápr. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!