Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A leghíresebb közösségi...

A leghíresebb közösségi oldalon csináltam egy kamu profilt és meg ismertem rajta egy srácot többi lent?

Figyelt kérdés
Na a lènyeg hogy csinltam egy kamu fb a barátom elenörzèsère ès közben szakitotunk de a profil meg maradt el kezdtem beszèlgetni egy nagyon aranyos srácal akivel napi telefon kapcsoltban vagyunk nagyon jól ki jövünk ès szeretne velem találkozni ès nekem se semleges.Tudom nagy butasagot csinaltam hogy átt veretem söt az eredtei profilobol meg a kamu profilomat fedeztem mint ha a saját bartnőm lenèk ès besztem vele 2 napotajd ki töröltem az eredetiből szoval igy duplán vertem átt besztènük már arrol hogy ha nem èn lenek a kèpen akkor se uttálna meg meg semi csak felek el mondani neki az igazat mit tegyek ? El modjam neki ?? Vagy inkám szakitasm meg a kapcsolatot vele de èn is szeretnèm meg ismereni csak fèlek hogy nem tetszenèk neki mit csináljak ? Bocsi a helyes ìrás miat Molbilrol nehèz meg sietem is ?
2015. ápr. 20. 00:54
1 2
 11/13 Fish1 ***** válasza:
Mindenképpen mondd el neki, bárhogy is reagál. Hülyeséget csináltál és nem biztos, hogy tolerálni fogja, hogy már rögtön az elején átverted, de még mindig jobb elmondani az igazságot, mint gerinctelen módon kisunnyogni a dologból.
2015. ápr. 20. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Szia!

Mindenképpen mond el neki minél előbb! Ennyivel tartozol neki és persze magadnak. Nem lesz természetes a mosolya, de remélhetőleg értékelni fogja az őszinteségedet. Arra viszont készülj fel, hogy ezzel a lépéseddel örökre elveszítheted.

2015. ápr. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én nem csinálnék semmit a helyedben! Valószínűleg nagyon fiatal vagy, és nincs tapasztalatod az élet terén. Ha csináltál egy műprofilt, az jó arra hogy ha valakit meg akarsz ismerni, azt ott kezdd!

Egészen addig jó míg nem találkozol vele.

Akkor pedig attól függően nyitsz, vagy maradsz titkos, mit látsz a srácból!

Ha szimpatikus aranyos, elmondod, neki mi a helyzet, ha nem jön be ,... viszlát!

2015. máj. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!