Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mindenki a környezetembe...

Mindenki a környezetembe azzal nyaggat hogy miért nincs barátnőm. Hiába mondom hogy nekem nem megy, hiába próbálkozok. Ciki ha valaki béna a nők területén 26 évesen?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 20. 16:06
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Csak interneten szoktam próbálkozni társkeresőkön.

Személyesen még nem próbálkoztam azt se tudom hogy álljak neki.

2015. ápr. 21. 14:26
 12/14 anonim ***** válasza:
Évezredek óta férfiak és nők legkönnyebben táncos mulatságokban ismerkednek, ahol pár italtól már kicsit ellazultan felszabadultabban ismerkednek. Talán próbálkozhatnál ezzel.
2015. ápr. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
gondolkodtam rajta.De elég szarul táncolok.
2015. ápr. 21. 14:40
 14/14 anonim ***** válasza:

Akkor menj tánciskolába, javaslom a salsát, több a csaj, mint a srác, órákon folyamatosan partnercsere van. Órákon a csajokkal való testbeszédre, férfias fellépésre is treníroznak.


Pl. első órákon alaplépések mellett gyakoroljátok a szemkontaktust is, feladat, hogy egy-két körön át mind a tizenvalahány csaj szemébe nézzél mélyen, mosolyogva kb. 1-1 percig, és persze ő is így rád. Már 1-2 alkalom után is van annyi siker, hogy folytatásra lelkesítsen. Megszokod a csajok közelségét, velük való kommunikációt, magabiztosságot merítesz abból, hogy látod, hogy a táncot mennyire élvezik.


1-2 hónap alatt is nagyon sokat kupálódhat a fellépésed, és már salsa bulikba is egyre jobban megállhatod a helyed, normál bulikban meg


Keret sem kell hozzá túl sok, egy másfél órás foglalkozás 1500 körüli, egy havi korlátlan bérlet (akár heti 5 alkalomra) 10e alatt szokott lenni. Ha nagyon rákattansz akkor hétközap is minden napra találsz bulit 500 Ft körüli belépőért, hétvégi bulikba 1500-ért, salsa iskolák wellness hétvégéket, nyári táborokat, télen síelést, stb. is szerveznek.

2015. ápr. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!